Voditelj računovodstva (m/ž)

Mjesto rada:
Sjeverozapadna Hrvatska
Rok prijave:
05.10.2015.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Mi smo uspješna multinacionalna kompanija koja svoje proizvode plasira kupcima na inozemnim tržištima. Među najvećim smo poslodavcima u Sjeverozapadnoj Hrvatskoj

U svrhu daljnjeg širenja našeg poslovanja tražimo savjesnu, organiziranu i profesionalnu osobu za radno mjesto:

VODITELJ RAČUNOVODSTVA (m/ž)

Radni zadaci uključuju:
• organizaciju i koordinaciju te nadziranje rada Odjela računovodstva
• rukovođenje timom suradnika
• izradu korporativnih izvješća
• izradu statističkih i financijskih izvješća prema hrvatskim propisima
• dobro poznavanje i primjenu međunarodnih standarda financijskog izvješćivanja
• aktivnu suradnju s financijskim institucijama
• kontrolu obavljanja računovodstveno – knjigovodstvenih poslova u poduzeću
• praćenje zakonskih promijena
• poslove financijske operative
Vrsta posla:
stalni radni odnos

Znanja i kvalifikacije:
Od kandidata očekujemo :
• VSS ili VŠS ekonomskog smjera (financije ili računovodstvo)
• minimalno pet godina radnog iskustva na poziciji voditelja računovodstva ili financija, u tvrtkama koje posluju u međunarodnom okruženju
• visoku razinu informatičke pismenosti, uz poznavanje rada u SAP -u
• sistematičnost, analitičnost, praktičnost, visoku razina profesionalnosti, odgovornosti i dosljednosti u obavljanju posla, te dobro funkcioniranje u timu
• osobna efikasnost
• aktivno znanje njemačkog jezika
• poželjno je dodatno znanje i engleskog jezika
Minimalna stručna sprema:
Viša škola
Strani jezik:
njemački
Potrebno radno iskustvo:
pet godina