Voditelj gastro grupe proizvoda (m/ž)

Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
13.06.2016.

O poslu

Opis radnog mjesta:
MOL Grupa je vodeća integrirana kompanija u međunarodnom poslovanju s naftom i plinom, s gotovo 30 000 zaposlenika i mrežom od preko 1700 benzinskih postaja u 12 zemalja srednje i jugoistočne Europe objedinjenih u 8 različitih brendova. Svi mi zajedno doprinosimo uspjehu naše kompanije koja kontinuirano raste na način da stalno istražujemo nove načine za unapređenje zadovoljstva naših kupaca.

Tifon d.o.o. (članica MOL Grupe) traži novog djelatnika/djelatnicu za radno mjesto:
VODITELJ GASTRO GRUPE PROIZVODA (ODJEL MALOPRODAJE)

Svrha radnog mjesta:
Upravljanje gastro kategorijama proizvoda i pripadajućim aktivnostima prema utvrđenim standardima i planovima u svrhu maksimiziranja profita benzinskih servisa.

Vrsta rada: Rad na neodređeno vrijeme uz probni rok.

Glavne odgovornosti i zadaci:
• Kreiranje radnog procesa na osnovu dobrog poznavanja gastro grupe proizvoda slijedeći grupne smjernice a u cilju ispunjenja očekivanja kupaca
• Identificiranje odgovarajućih proizvodnih paleta koje će zadovoljiti potrebe kupca te postavljanje strategije i standarda za poslovni plan u svrhu maksimiziranja profitabilnosti pojedinih kategorija proizvoda
• Razvoj planograma za maksimiziranje prodaje te utvrđivanje i implementacija planova promocije
• Standardizacija procesa i procedura u čitavoj maloprodajnoj mreži
• Rast prodaje kroz aktivan rad na terenu s regionalnim voditeljima i voditeljima benzinskih postaja
• Aktivni doprinos implementaciji i provođenju gastro strategije kompanije
• Maksimiziranje profita i ostvarenja prodajnih ciljeva kontinuiranim praćenjem prodaje i
predlaganjem korektivnih aktivnosti za poboljšanje prodajnih rezultata
• Pregovaranje i razvoj strateških odnosa s gastro dobavljačima u skladu s poslovnim ciljevima
• Kontinuirano praćenje trendova na tržištu i fleksibilno usvajanje istih u svrhu povećanja prodaje i profita gastro segmenta
• Nadziranje tržišne aktivnosti konkurencije i izvještavanje o tržišnim promjenama
• Implementacija i provođenje HACCP sustava
• Redovita priprema traženih izvještaja i detaljnih analiza
• Svi ostali zadatci po nalogu rukovoditelja
Vrsta posla:
stalni radni odnos
Županija:

Znanja i kvalifikacije:
Uvjeti:
• VSS
• Najmanje 3 godine iskustva na istim ili sličnim poslovima u maloprodaji /HORECA/gastro.
• Međunarodno iskustvo je prednost.
• Odlično znanje engleskog jezika
• Dobro poznavanje MS Office alata
• Vozačka dozvola B kategorije
• Izražene vještine komunikacije, pregovaranja i utjecanja
• Timski rad i orijentiranost na kupca
• Dobro poznavanje maloprodajnih standarda i procesa

Kako se prijaviti:

Ukoliko ste zainteresirani za gore navedeni posao, molimo Vas pošaljite Vašu zamolbu i životopis na slijedeću e-mail adresu: [email protected]
Minimalna stručna sprema:
Fakultet
Strani jezik:
engleski
Poznavanje rada na računalu:
dobro
Potrebno radno iskustvo:
tri godine