Suradnik u ljudskim potencijalima (m/ž)

Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
01.12.2014.

O poslu

Opis radnog mjesta:
(mjesto rada Zagreb)

Vaš profil:

Kao član tima ljudskih potencijala Vaše odgovornosti uključivat će:
• sudjelovanje u izradi pravnih akata iz područja radnih odnosa i zaštite zdravlja zaposlenika
• vođenje projekata i sudjelovanje u projektima u domeni upravljanja različitostima i sustava zaštite zdravlja na radu
• unapređnje sustava zaštite zdravlja zaposlenika
• organiziranje i praćenje prethodnih i periodičnih pregleda za zaposlenike koji rade na poslovima s posebnim uvjetima rada
• sudjelovanje u izradi procjena opasnosti
• sudjelovanje u drugim projektima iz područja ljudskih potencijala
Vrsta posla:
stalni radni odnos
Županija:

Znanja i kvalifikacije:
Uvjeti:
• VSS iii minimalno 300 ECTS pravne struke
• aktivno poznavanje engleskog jezika u govoru i pismu
• znanje MS Office alata
• korisnička orijentiranost, pouzdanost te spremnost na rad u timu
• fleksibilnost i otvorenost na promjene

Ukoliko želite raditi u poticajnoj okolini koja prepoznaje značenje i ulogu zaposlenika spremnih na timski rad i razmjenu znanja sa stručnjacima iz svih područja - postanite i Vi dio PLIVINOG tima!

Ako ste u navedenom radnom mjestu prepoznali izazov za svoju karijeru i udovoljavate navedenim uvjetima, svoju ponudu i životopis dostavite do 01. prosinca putem: LINKA ZA PRIJAVU
Minimalna stručna sprema:
Fakultet
Strani jezik:
engleski
Poznavanje rada na računalu:
dobro