Specijalist za projektiranje i implementaciju nadzornih sustava (m/ž)

Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
23.02.2016.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Zanima li te rad na dinamičnim projektima, s najsuvremenijim tehnologijama? Voliš li dijeliti s drugima iskustvo svojih dosadašnjih uspjeha? Uvijek nastojiš pronaći najbolje moguće rješenje za zadatak na kojem radiš? Onda si osoba kakvu tražimo.
Nudimo ti priliku za uspjeh u jednoj od vodećih hrvatskih IT tvrtki, mogućnost za učenje i razvoj vještina kroz sudjelovanje na velikim IT projektima. KING ICT je mjesto na kojem možeš pokazati svoje sposobnosti, iskazivati i razmjenjivati svoja mišljenja s kolegama, razvijati se i graditi svoju karijeru u IT svijetu.

Postani dio našeg tima kao

Specijalist za projektiranje i implementaciju nadzornih sustava u Zagrebu

Jačamo naš tim stručnjaka, i rado ćemo te upoznati i dati ti priliku da nam se predstaviš. Prednost dajemo osobama s ranijim iskustvom na navedenim poslovima.

Osoba na ovom radnom mjestu će biti odgovorna za projektiranje, instalaciju, integraciju i održavanje rješenja za nadzorne sustave (NOC) za potrebe poslovnih korisnika

Opis poslova:
- Dizajniranje, instalacija i održavanje navedenih sustava
- Izrada tehničke dokumentacije
- Edukacija krajnjih korisnika
- Sudjelovanje u savjetovanju klijenata
- Stalno dijeljenje znanja i stečenih iskustava kroz cijelu organizaciju;
Vrsta posla:
stalni radni odnos, rad na određeno vrijeme
Županija:

Znanja i kvalifikacije:
Potrebna znanja vještine i kvalifikacije:
- VŠS/VSS tehničkog usmjerenja
- iskustvo na projektima implementacije i održavanja IT sustava
- iskustvo u radu sa raznim operativnim sustavima
- poznavanje web tehnologija i aplikacijskih servera
- poznavanje LDAP imeničkih servisa

Za uspjeh u ovoj ulozi, od kandidata očekujemo:
- aktivno znanje engleskog jezika
- proaktivnost, inicijativu i vještine rješavanja problema
- spremnost za suradnju u timu
- odgovornost i savjesnost
- spremnost na kontinuirano učenje i usavršavanje
- sistematičnost i analitičnost u radu
- izražen osjećaj za uočavanje detalja
- samoinicijativnost i samostalnost u radu
- samoorganiziranost i sposobnost prioritizacije zadataka

Ukoliko pored navedenog posjeduješ znanje/iskustvo:

- s NOC rješenjima CA, HP, IBM, Microsoft
- poznavanje baza podataka (Oracle, SQL, PostrgeSQL)
- posjedovanje certifikata MCSE, ITIL, COBIT
- znanje mrežne, telekomunikacijske, serverske tehnologije

pošalji nam svoju prijavu, najkasnije do 23. 02. 2016. i pruža ti se mogućnost da postaneš dio našeg tima.

Prijava putem linka.
Minimalna stručna sprema:
Viša škola
Strani jezik:
engleski
Poznavanje rada na računalu:
napredno