Projektant konstrukcije nadgradnje autobusa (m/ž)

Mjesto rada:
Zagreb-Sesvete
Rok prijave:
16.12.2009.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Da sve i dalje savršeno funkcionira nedostajete upravo Vi!

Sigurno Vam je već dosta loših vijesti - otkazi, poskupljenja, kriza, štednja... Nije li konačno vrijeme za malo dobrih vijesti? VRIJEME JE I TO UPRAVO SADA! AutoZubak je u stalnoj fazi značajnog rasta i širenja svojih prodajno servisnih centara i iz tog razloga tražimo idealne kandidate za otvorena radna mjesta. Osim stabilnosti radnog mjesta, AutoZubak osigurava redovna primanja, stalna usavršavanja i ugodnu radnu atmosferu uz profesionalan i dobar tim. Nije li to jedna od boljih vijesti koju ste čuli u posljednje vrijeme?
Mjesto obavljanja posla: Sesvete
Zbog proširenja svog poslovanja korporacija AutoZubak za potrebe tvrtke AZ CROBUS nudi zaposlenje odgovornim, vedrim, ambicioznim i komunikativnim osobama na radnim mjestima:

PROJEKTANT KONSTRUKCIJE NADGRADNJE AUTOBUSA
Vrsta posla:
stalni radni odnos

Uvjeti: dipl.ing. strojarstva/brodogradnje/zrakoplovstva, napredno poznavanje 3D CAD alata (prednost CATIA), spremnost na stalna usavršavanja i orijentiranost timskom radu Prednost: poželjno iskustvo u konstruiranju (osobito vozila i pripadajućih sklopova), poznavanje engleskog i njemačkog jezika, vozačka dozvola B kategorije

AutoZubak Vam nudi sigurnost radnog mjesta, stalne stručne edukacije, ugodnu radnu atmosferu, profesionalan i dobar radni tim.
Ukoliko vidite svoju budućnost u korporaciji AutoZubak i zadovoljavate navedene uvjete, Vašu ponudu i životopis s naznakom radnog mjesta pošaljite najkasnije do 16.12.2009.
mailom: [email protected]
poštom: AutoZubak d.o.o., Odjel za upravljanje ljudskim potencijalima,
Lj. Posavskog 7a, 10360 Sesvete
s naznakom: "Natječaj za posao - naziv radnog mjesta "
Više o ponudama za posao pogledajte na: www.autozubak.hr/posao
Minimalna stručna sprema:
Fakultet
Poznavanje rada na računalu:
napredno