Prodavač u dućanu (m/ž)

Mjesto rada:
Varaždin
Rok prijave:
04.10.2014.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Inter credo je tvrtka sa više godišnjim iskustvom na području otkupa i prodaje rabljene robe. Svojom jedinstvenom ponudom usluga, prepoznata je od strana mnogih klijenata koji s mnogo povjerenja redovito surađuju sa tvrtkom. Primjenom visokih standarda kvalitete rada i profesionalnim pristupom, svakodnevno ispunjavamo očekivanja klijenata. Obraćamo mnogo pažnje društveno odgovornom poslovanju pa tko maksimalno dajemo svoj doprinos zaštiti okoliša i sve svoje obveze prema dobavljačima i zaposlenicima uvijek ispunjavamo na vrijeme. Zadovoljstvo zaposlenika, dobavljača i klijenata, vrlo je visok prioritet, jer znamo da samo tako možemo nastaviti naš poslovni rast.

Radi širenja naših maloprodajnih dućana, tražimo angažirane i visokomotivirane osobe za radno mjesto:

Prodavač u dućanu (m/ž).

Zadaci/odgovornosti u dućanu:
- prezentacija usluga tvrtke
- prezentacija prodajnih artikala, u cilju prodaje proizvoda
- rad na blagajni, obračun dnevnog utrška, kontrola stanja blagajne
- osiguranje točnosti i kompletnosti prodajne dokumentacije (računi, ovjere, upute, jamstveni listovi)
- preuzimanje, priprema i slaganje robe za prodaju u dućanu
- organizacija i kontrola stanja robe u skladištu
- briga o čistoći i izgledu prodajnog prostora
- unaprjeđivanje kvalitete i kvantitete prodaje te osiguranje visokih prodajnih rezultata
Posebne pogodnosti:
- zanimljiv posao u ugodnom i prijateljskom radnom okruženju
- redovna primanja, vrlo dobru osnovnu plaću
- mjesečni stimulativni dodatak na osnovnu plaću
- podršku kod usavršavanja i profesionalnog razvoja
Vrsta posla:
stalni radni odnos, rad na određeno vrijeme

Znanja i kvalifikacije:
Od Vas očekujemo
- srednju stručnu spremu
- iskustvo u prodaji sa kupcima
- da ste komunikativni, organizirani i odgovorni
- da želite raditi i dobro zaraditi
- napredno poznavanje hardwarea (računala, pisači, skeneri, prijenosna računla i ostala IT oprema)
- poznavanje rada na računalu (Word, Excel)
- napredna informatička pismenost
- napredno poznavanje tehničke robe kao i iskustvo u radu s tehničkom robom

Iskoristite jedinstvenu mogućnost nastavka karijere kod poslodavca koji cijeni i nagrađuje dobar rad, te potiče zaposlenike na osobni razvoj i usavršavanje.

Zainteresirane kandidate pozivamo da nam svoju prijavu sa životopisom pošalju putem Brze prijave do 03.10.2014.
Minimalna stručna sprema:
Srednja škola
Strani jezik:
engleski
Poznavanje rada na računalu:
napredno