Prodajni savjetnik / Pripravnik (m/ž)

Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
23.10.2014.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Oglasnik d.o.o. putem svojih tiskanih izdanja i internetskih stranica osigurava najbrži i najlakši put do potencijalnih kupaca, a 25 godina iskustva u medijskom oglašavanju te zadovoljstvo partnera i vjernih korisnika jamstvo su naše kvalitete i pouzdanosti. Osim tiskanih izdanja (Oglasnik i Oglasnik Automoto), Oglasnik grupaciju čine i internetske stranice:
oglasnik.hr, auti.hr, nekretnine.net, posao.hr, edukacija.hr.

Naš najveći kapital i kompetitivna prednost su stručni, motivirani i talentirani zaposlenici. Uz ostvarenje zadanih ciljeva, veliku pažnju posvećujemo profesionalnosti, predanosti poslu, otvorenosti, pozitivnomu stavu i najvažnije: timskom radu

za pružanje što kvalitetnije podrške timu Oglasnika i našim klijentima, tražimo:

Prodajnog savjetnika - pripravnika (m/ž)

Opis posla ("kako to izgleda u praksi"):
• Svakodnevno si u kontaktu s klijentima: informiraš ih o našim uslugama i proizvodima, savjetuješ prilikom oglašavanja, paziš na njih da budu sretni i zadovoljni dosadašnjim oglašavanjem i ostvaruješ kontakte s novim klijentima.
• Pratiš tržište i trendove oglašavanja
• Tražiš nove kanale prodaje
• Pružaš podršku svim članovima tima: sudjeluješ u prodajnom procesu i organizaciji svih naših projekata, jer si važna karika u tome.
Vrsta posla:
rad na određeno vrijeme, praksa
Županija:

Znanja i kvalifikacije:
Obrazovanje i iskustvo ("osnovni uvjeti"):
• Završio si faks te imaš VSS ekonomskog smjera, upoznat/a si s internetskim poslovanjem i tržištem web portala (nije da nikad nisi čuo/čula za Linkedin, imaš Facebook profil, znaš nabrojati barem 3 portala na kojima se mogu pročitati poslovne vijesti).
• Znaš dobro prezentirati sebe i firmu u kojoj radiš (ćeš raditi).
• Izražen vedar duh je obavezan, mi bismo rekli - "spaljenost".

Mi vam nudimo ("nudimo ti")
• rad u dinamičnom timu
• mogućnost profesionalnog razvoja kroz interne edukacije i rad na raznovrsnim projektima
• sudjelovanje u razvoju vodećeg portala za oglašavanje

Ako si spreman na odgovorno i pouzdano obavljanje postavljenih zadataka i prihvatiti izazove koje nosi ova pozicija pošalji nam zamolbu sa životopisom do 23.10. 2014. na e-mail: [email protected] ili Brzom prijavom.
Minimalna stručna sprema:
Fakultet
Strani jezik:
engleski
Poznavanje rada na računalu:
dobro