Pripravnik (m/ž)

Mjesto rada:
Trnovec Bartolovečki
Rok prijave:
05.10.2015.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Mi smo uspješna multinacionalna kompanija koja svoje proizvode plasira kupcima na inozemnim tržištima. Jedan smo od vodećih proizvođača kožnih sjedala za europsku automobilsku industriju. Među najvećim smo poslodavacima u Varaždinskoj i Zagorskoj županiji.

U svrhu daljnjeg širenja našeg poslovanja tražimo veći broj

PRIPRAVNIKA (m/ž)
- Mjesto rada Trnovec Bartolovečki -

Od svih kandidata očekujemo :
• Motiviranost da fleksibilno prihvaćaju izazove modernog poslovanja u međunarodnom okruženju
• Izraženu spremnost na učenje i daljnje usavršavanje uz rad
• Visoki stupanj savjesnosti i predanosti poslu
• Organiziranost, komunikativnost, timski rad
• Sistematičnost i analitičnost
• Spremnost na rad u pogonima unutar i izvan Republike Hrvatske
Vrsta posla:
rad na određeno vrijeme

Znanja i kvalifikacije:
Vaše kvalifikacije:
• SSS (gimnazija ili četverogodišnji administrativni ili tehnički smjer), VŠS ili VSS tehničkog, kožarskog ili tekstilnog usmjerenja te VŠS ili VSS građevinskog, strojarskog ili elektrotehničkog smjera
• Aktivno znanje njemačkog i/ili engleskog jezika u govoru i pismu
• Prednost imaju kandidati s dodatnim znanjem španjolskog jezika
• Dobro poznavanje rada na računalu u MS Office okruženju
• Bez radnog iskustva

Pripravnike potičemo na kontinuirano usavršavanje uz stručno mentorstvo.
Sa svim pripravnicima se sklapa ugovor o radu. Tijekom pripravničkog staža pripravnike sukladno pokazanim sposobnostima i afinitetima usmjeravamo na radna mjesta u odjelima Nabave, Kućne tehnike, Planiranja proizvodnje, Dispozicije, Odnosa s kupcima te na razna rukovodeća radna mjesta u proizvodnji

Molbu sa životopisom, svjedodžbom o završenom obrazovanju i preslikom potvrde o ostvarenom stažu sa HZMO dostavite do 05.10.2015. na e-mail: [email protected]. Sve dodatne informacije na brojevima telefona: 042/404-692 ili 042/404-695.
Prilikom prijave obavezno navesti šifru P09PR.

Molbe koje su nepotpune ili ne zadovoljavaju uvjete natječaja nećemo razmatrati.
Minimalna stručna sprema:
Srednja škola
Strani jezik:
engleski, njemački
Poznavanje rada na računalu:
dobro