Key Account Manager / Trader (vanjska tržišta) (m/ž)

O poslu

Opis radnog mjesta:
Ako imate potvrđeno iskustvo i uspješne komercijalne rezultate u radu na tržištima izvan Hrvatske (EU i non-EU) s partnerima i dobavljačima u segmentu tehniče robe (IT, CE), i želite napravit sljedeći korak u razvoju svoje profesionalne karijere - pridružite nam se...

Key Account Manage / Trader za vanjska tržišta zadužen je za prodaju na tržištima izvan Hrvatske i Adriatic regije, kao i za pronalaženje najprikladnijih nabavnih kanala izvan Hrvatske.
Vrsta posla:
stalni radni odnos, rad na određeno vrijeme
Županija:

• 3 godine iskustva u prodaji na tržištima izvan HR i Adriatic regije (prednost iskustvo u prodaji CE i IT proizvoda)
• Savjesnost, organiziranost i usmjerenost na ostvarenje ciljeva
• Ustrajnost i proaktivni pristup poslu
• Aktivno služenje engleskim jezikom u poslovnoj komunikaciji
• Prednost poznavanje dodatno jednog od jezika: talijanski, francuski, njemački, mađarski, slovački, češki, rumunjski, bugarski
• Napredno korištenje računala i poslovnih aplikacija
• Vozačku dozvolu B kategorije
• Minimalno VŠS (eq. 180 ECTS) – poželjno tehničkog ili ekonomskog usmjerenja
• Spremnost na učestala putovanja

Nudimo Vam priliku za daljnji razvoj karijere i ostvarenje uspješnih rezultata u poslovnom okruženju koje se kontinuirano mijenja i prilagođava tržišnim uvjetima, stimulativna primanja (ovisna o osobnim rezultatima i uspješnosti poslovanja), te mogućnost daljnjeg napredovanja uz osobno i profesionalno usavršavanje. Vaš uspjeh je ograničen isključivo Vašom sposobnošću, kapacitetom i ustrajnošću.
Ako ste spremni zajedno s nama graditi svoju i našu uspješnu budućnost, mi ćemo vam rado pružiti priliku i povjerenje - javite nam se najkasnije do 18.06.2016. godine, putem linka za prijavu.
Strani jezik:
engleski
Vozačka dozvola:
B
Poznavanje rada na računalu:
napredno
Potrebno radno iskustvo:
tri godine