Inženjer (m/ž)

Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
14.12.2015.

O poslu

Opis radnog mjesta:
INŽENJER - M/Ž – JEDAN IZVRŠITELJ
• radni odnos zasniva se na neodređeno vrijeme
• obvezan probni rad u trajanju od 6 mjeseci
• mjesto rada: Zagreb

• obavljanje složenih inženjerskih poslova iz djelatnosti OiV-a
• izrada idejnog rješenja projekata
• vođenje ili nadzor nad projektima
• pružanje stručne pomoći i savjeta prema potrebi
• komunikacija s poslovnim partnerima
• odgovornost za izvršenje poslova
• prema nalogu izravnog rukovoditelja obavljanje drugih srodnih poslova i poslova prema osposobljenosti i mogućnostima daljnjeg usavršavanja.
• poslovi administriranja, održavanja i unaprjeđivanja poslovnih informacijskih sustava
Vrsta posla:
stalni radni odnos
Županija:

Znanja i kvalifikacije:
Uvjeti:
• VSS–VII/1, diplomirani inženjer, magistar inženjer ili stručni specijalist inženjer elektrotehnike, prednost smjer računarstvo
• tri (3) godine radnog iskustva u struci
• aktivno znanje engleskog jezika u govoru i pismu
• poznavanje tehnologije iz djelatnosti OiV-a

Posebni uvjeti i osobine:
• poznavanje aktualnih IT sustava i tehnologija te mrežnih servisa, protokola i opreme
• HP server, storage i backup infrastruktura
• Microsoft okruženje (MS domena, Active Directory, Windows Server, MS Exchange, …)
• Osnove skriptnih jezika: Powershell, PHP, …
• samostalnost i organiziranost u poslu
• sklonost učenju novih tehnologija
• komunikativnost i sposobnost timskog rada

Prednost :
• poznavanje:
• Linux operativnih sustava
• VMWare virtualne infrastrukture
• Osnova relacijskih baza podataka
• Cisco IP telefonije
 poželjno posjedovanje važnih certifikata za IT sustave (Microsoft, VMWare, …)
•položen vozački ispit B kategorije

Uz potpisanu prijavu na natječaj kandidati su dužni priložiti:
• životopis,
• dokaz o stručnoj spremi/presliku diplome,
• presliku domovnice ili osobne iskaznice,
• dokaz o radnom stažu (elektronički zapis odnosno potvrda o podacima evidentiranim u matičnoj evidenciji Hrvatskog zavoda za mirovinsko osiguranje)
• dokaz o radnom iskustvu na odgovarajućim poslovima (potvrda poslodavca koja mora sadržavati vrstu poslova koje je obavljao i vremenska razdoblja u kojem je kandidat obavljao navedene poslove ili presliku ugovora o radu ili ugovora o djelu),
• original uvjerenja o nekažnjavanju, ne starije od 6 (šest) mjeseci,
• ostalu dokumentaciju kojom dokazuju ispunjavanje uvjeta,
• kontakt telefon.

Prijave na natječaj treba dostaviti najkasnije do 14. prosinca 2015. godine poštom preporučeno s naznakom „za natječaj“ na adresu:

ODAŠILJAČI I VEZE d.o.o.
OD PRAVNI POSLOVI I LJUDSKI RESURSI
Ulica grada Vukovara 269 d
10000 Zagreb

Nepravovremene i nepotpune prijave na natječaj neće se razmatrati, a osoba koja podnese nepotpunu ili nepravovremenu prijavu na natječaj neće se smatrati kandidatom prijavljenim na natječaj.

S kandidatima prijavljenim na natječaj provest će se testiranje i intervju radi provjere znanja i sposobnosti bitnih za obavljanje poslova radnog mjesta za koje se primaju.

Ako kandidat ne pristupi na intervju ili testiranje, smatra se da je povukao prijavu na natječaj.

Kandidati će biti odabrani temeljem provjere dokumentacije iz prijave te testiranja i intervjua. OiV zadržava pravo da ne izabere niti jednog kandidata.

Termin i mjesto održavanja testiranja i intervjua bit će objavljen na mrežnoj stanici OiV-a, najmanje pet dana prije održavanja.

O rezultatima natječaja kandidati će biti obaviješteni u najkraćem roku.
Minimalna stručna sprema:
Fakultet
Strani jezik:
engleski
Potrebno radno iskustvo:
tri godine