Djelatnik za održavanje i razvoj odnosa s klijentima i upravljanje timom na kreiranju komunikacijskih strategija i medijskih planova (m/ž)

Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
03.10.2014.

O poslu

Opis radnog mjesta:
OMD MEDIA d.o.o. internacionalna je tvrtka specijalizirana za medijske usluge.
U Hrvatskoj, kao članica OmnicomMedia grupe posluje od 2007. Šireći i unapređujući svoje poslovanje, ima potrebu za nadopunjavanjem OMD tima.

Ukoliko ste željni razvoja i posjedujete navedene vještine, nudimo Vam mogućnost priključenja na poziciji s poslovima:
DJELATNIK ZA ODRŽAVANJE I RAZVOJ ODNOSA S KLIJENTIMA I UPRAVLJANJE TIMOM NA KREIRANJU KOMUNIKACIJSKIH STRATEGIJA I MEDIJSKIH PLANOVA (M/Ž)

radom i pristupom osigurati zadovoljstvo klijenata pruženim proizvodima i uslugama
održavanje i razvoj odnosa s klijentima i medijima
upravljanje timom djelatnika
izrada medijskih (komunikacijskih) strategija i planova za povjerene klijente
Posebne pogodnosti:
rad u uspješnom timu i modernom sustavu
izazovne radne zadatke
poticajnu radnu sredinu
mogućnost napredovanja, edukacija i putovanja
stimulativna primanja temeljem rezultata rada
Vrsta posla:
stalni radni odnos, rad na određeno vrijeme
Županija:

Znanja i kvalifikacije:
IDEALAN KANDIDAT POSJEDUJE:
motiviranost za rad u medijskoj agenciji
iskustvo u upravljanju timom djelatnika
3-5 godina radnog iskustva na istim ili sličnim poslovima
obavezno izvrsno znanje engleskog jezika u govoru i pismu
izvrsno poznavanje MS Office paketa (poseban naglasak na xls. i ppt.)
izvrsno poznavanje medija te razumijevanje logike izračuna medijskih pojmova
dobro poznavanje statističke metodologije; ciljne skupine i njezinih potreba
izvrsno poznavanje alata za izradu analiza i pretraživanje podataka (Arianna, MEDIApuls)
razvijene komunikacijske i prezentacijske vještine
spremnost na suradnju i timski rad
kreativnost i inovativnost
VSS

Pridružite se našem timu!
OMD
- za natječaj -
Šoštarićeva 10, 10000 Zagreb
ili
putem linka za Brzu prijavu

Vašu ponudu i životopis očekujemo do 3. listopada 2014.
Minimalna stručna sprema:
Fakultet
Strani jezik:
engleski
Poznavanje rada na računalu:
dobro
Potrebno radno iskustvo:
tri godine