Customer Service Intern - stručno osposobljavanje (m/ž)

O poslu

Opis radnog mjesta:
Želite li razvijati svoje vještine u odnosima s korisnicima te učiti o financijama i novim tehnologijama? Ako je tako, Ovo je Vaša prilika da se prijavite za stručno osposobljavanje i pridružite CPP timu.

Pročitajte oglas ukoliko se prepoznajete u sljedećem:
- svakodnevno se služite računalom i imate afinitete prema tehnologijama
- komunikativni ste
- poznajete (barem) osnove financija i računovodstva
- zadovoljavate uvjete za stručno osposobljavanje (provjeriti na Burzi rada sa svojim savjetnikom)

Što je CPP?
CPP je brzorastući i vodeći hrvatski web alat za kompletno upravljanje financijama i računovodstvom. Dnevno ga koristi širok raspon organizacija u Hrvatskoj, od startupa do poduzeća s preko 80 mil. kuna prihoda. CPP nije samo software već u potpunosti mijenja način poslovanja organizacija i računovodstvenih ureda, uz jedinstveno korisničko iskustvo koje ne nudi niti jedan drugi klasični računovodstveni program.

Više o CPP-u možete saznati na www.poslovnapodrska.com.

Dugoročno će Vaš glavni zadatak biti samostalno pružanje podrške korisnicima CPP-a što između ostalog uključuje:
- first level support
- moderiranje online zajednice
- pisanje (razumljivih) uputa za korištenje CPP-a
- testiranje aplikacije

U stručnom osposobljavanju, aktivno ćete sudjelovati u komunikaciji s kupcima i korisnicima CPP-a. Kako biste mogli izvrsno obavljati zadatke, prethodno ćete postupno svladavati sve faze poslovanja kao što su:
- kontrola izlaznih dokumenata
- unos ulaznih dokumenata
- kontakt i podrška krajnjim korisnicima
- proučavanje trenutnih uputa za CPP
korištenje aplikacije

Sudjelovat ćete i u planiranju razvoja CPP-a te u organizaciji drugih projekata tvrtke Pogledi d.o.o.
Posebne pogodnosti:
Ne radimo po projektima već razvijamo vlastite proizvode. Biramo svoje korisnike i maksimalno se trudimo s njima razviti partnerski odnos.

Nemojte očekivati da ćete svoj posao odrađivati rutinski jer će pred Vas uvijek biti postavljeni novi izazovi.

Radno vrijeme je 8 sati dnevno, od ponedjeljka do petka te po potrebi može biti fleksibilno. Radit ćete u ugodnoj atmosferi našeg zagrebačkog ureda u Fijanovoj ulici.
rad na određeno vrijeme, honorarni posao / freelance, praksa
Županija:

Znanja i kvalifikacije:
Ne očekujemo da imate iskustva, ali nam je bitno da:
- brzo učite i želite napredovati
- komunikativni ste i pismeni
- imate prezentacijske vještine i vještine pismenog izražavanja
- izvrsno se služite engleskim jezikom u govoru i pismu (prednost je poznavanje dodatnog europskog jezika)
volite svoj posao
- ne ustručavate se pitati ono što ne znate

Bilo bi odlično kada biste imali iskustvo rada u financijsko-računovodstvenom programu, a cijenimo i napredno poznavanje rada u Google dokumentima i Microsoft Office paketu. Osnove financija i računovodstva su dodatna prednost. Ako neke od gore navedenih vještina nemate, očekivat ćemo da ih vrlo brzo usvojite.

Karakter je teško procijeniti iz CV-a, stoga obavezno pošaljite kratko motivacijsko pismo u kojem ćete opisati zašto želite raditi na CPP-u i zašto ste baš Vi idealna osoba za naš tim.

Prednost će imati prijave koje riješe zadani zadatak u nastavku.

ZADATAK:
Napišite uputu za korištenje hrvatske verzije Google pretraživača (www.google.hr). Prilikom ocjenjivanja zadatka najviše ćemo pažnje posvetiti pismenosti, razumljivosti i jednostavnosti objašnjenja. S obzirom na kompleksnost i raznovrsnost mogućnosti koje Google pretraživač pruža, samostalno odlučite o detaljnosti uputa koje su potrebne početniku. Gotove upute dostavite u PDF formatu.
Minimalna stručna sprema:
Srednja škola
Strani jezik:
engleski
Poznavanje rada na računalu:
dobro