Asistent/ica Voditelja platnog prometa

Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
12.10.2015.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Renomirana europska financijska tvrtka Exclusive Change d.o.o. sa sjedištem u Zagrebu oglašava zbog povećanja obima poslovanja slobodno radno mjesto

Zadaci:

• Pratiti propise na području platnog prometa,
• Izrađivati izvješća za nadležno rukovodstvo,
• Analiza rezultata rada i realizacije poslovanja,
• Kontrola sustava plaćanja i naplate naloga platnog prometa,
• Sudjelovanje u novim projektima,
• Obavljanje svih ostalih poslova prema nalogu nadležnih rukovoditelja.

Vrsta posla:
rad na određeno vrijeme
Županija:

Znanja i kvalifikacije:
Od Vas očekujemo:
• Završene najmanje 4 godine na Katedri za informatiku EFZG-a,
• Vrlo dobro poznavanje engleskog jezika u govoru i pismu,
• Analitički pristup i sposobnost direktne, efikasne i jasne komunikacije,
• Sklonost radu u timu,
• Vješto služenje programima iz paketa MS Office,
• Poznavanje računovodstva,
• Poslovna diskrecija,
• Potvrdu o nekažnjavanju.

Nudimo:
• Rad u dinamičnom i mladom timu,
• Rad 16-20 sati na tjedan uz mogućnost sklapanja ugovora na puno radno vrijeme,
• Zanimljiv i raznolik posao sudjelovanja u novim projektima,
• Napredovanje u struci,
• Mogućnost brzog napredovanja,
• Konkurentnu plaću,
• Notebook.

Molimo sve prijave slati na e-mail adresu [email protected]. Rok za prijavu 12.10.2015.
Strani jezik:
engleski
Poznavanje rada na računalu:
dobro
Potrebno radno iskustvo:
četiri godine