Zaštitar / Čuvar (m/ž)

Mjesto rada:
Njemačka
Rok prijave:
22.02.2016.

O poslu

Opis radnog mjesta:
POND Security Service GmbH je renomirana njemačka zaštitarska tvrtka s dugogodišnjim iskustvom i tradicijom ulaganja u razvoj ljudskih potencijala primjenjujući koncept društveno odgovornog poslovanja,od 1983. do danas.

Postojeći tim broji više od 3300 ambicioznih i profesionalnih suradnika koji svojim odanim radom utjelovljuju filozofiju i misiju tvrtke.

POND Security Service GmbH sinonim je stručnosti, fleksibilnosti i pouzdanosti u pružanju zaštitarskih usluga što potvrđuje rasprostranjena mreža ugledne i zadovoljne klijentele na području cijele Njemačke i šire.

Pridružite se i Vi našem obiteljskom timu!

OPIS POSLA:
- obavljanje zaštitarskih poslova :
- kontrola i ophodnja zaštićenog prostora
- utvrđivanje identiteta osoba koje ulaze i izlaze iz zastićenog prostora
- praćenje alarmnog sustava i video nadzora
- provođenje ostalih sigurnosnih,kvalitativnih i radnih normi poslodavca
- rad u smjenama
Posebne pogodnosti:
POSEBNE POGODNOSTI:
- satnica iznosi od min.9,00 € bruto do max.12,00 € bruto uz dodatak za noćni rad,rad vikendom i praznikom ili prekovremeni rad
- organizacija predavanja i stjecanje licence za zaštitara prema Njemačkom zakonu (Unterrichtung nach §34a GeWO)
Troškovi u iznosu od 425 € za početak preuzima poslodavac ( obročna otplata u 9 obroka od navršenog prvog mjeseca rada)
- osiguran smještaj za prva 3 mjeseca (prvi mjesec o trošku poslodavca,ostala dva mjeseca o vlastitom trošku od 350 € po osobi)
- stimulativna i redovita primanja uz mogućnost napredovanja
Vrsta posla:
stalni radni odnos
Županija:
Država:
Njemačka

Znanja i kvalifikacije:
UVJETI:
- punoljetnost
- minimalno osnovnoškolsko obrazovanje
- radno iskustvo na istim ili sličnim poslovima je poželjno no nije uvjet
- izvanredna savjesnost,spretnost i odgovornost prema radu i društvenoj okolini
- komunikativnost i ljubaznost
- spremnost na timski rad
- poznavanje osnova engleskog jezika u govoru i pismu A2
- poznavanje osnova njemackog jezika u govoru i pismu B1
- poznavanje rada na racunalu (osnove MS Offce & internet )
- potvrda o nekažnjavanju (ne starija od 3 mjeseca)

Ukoliko ste zainteresirani za nove izazove,stjecanje znanja i rad u dinamičnom okruženju dostavite nam svoj životopis na njemačkom jeziku uz priloženu kopiju potvrde o nekažnjavanju do najkasnije 22.02.2016 na:

[email protected]

Kandidati odabrani za daljnji selekcijski postupak bit će obavješteni telefonski ili putem e-maila.
Minimalna stručna sprema:
Osnovna škola