Zapošljavamo • Beschäftigt • Felveszünk • Zaměstnáváme • Zatrudnimy

Mjesto rada:
Hrvatska
Rok prijave:
31.03.2016.

O poslu

Opis radnog mjesta:
ZAPOŠLJAVAMO
beschäftigt • felveszünk • zaměstnáváme • zatrudnimy

U okviru PLIVE aktivni su centri dijeljenih aktivnosti za ljudske potencijale, nabavu te financijske aktivnosti koji iz Zagreba podržavaju poslovanje Teve u brojnim europskim zemljama. Prilika za podržavanje poslovanja drugih Tevinih lokacija potvrda je stručnosti PLIVINIH zaposlenika te prilika za otvaranje novih radih mjesta.

Nudimo Vam mogućnost rada u:
• stabilnom poslovnom okruženju
• internacionalnoj kompaniji
• timovima spremnima na dijeljenje znanja
• kompaniji kojoj su ljudi na prvom mjestu
Vrsta posla:
stalni radni odnos
Županija:
Sve županije

Kako se podrška pruža drugim europskim zemljama, važan preduvjet za zapošljavanje u našim timovima je aktivno znanje stranih jezika - njemački, mađarski, češki ili poljski, uz poželjno fluentno korištenje engleskim jezikom.

Uz znanje stranih jezika, od kandidata očekujemo i:
• dobro znanje MS Office alata (s naglaskom na Excel)
• spremnost za rad u internacionalnom okruženju
• sklonost timskom radu i sklonost stjecanju znanja
• odlične komunikacijske vještine

Molimo zainteresirane kandidate da svoju ponudu i životopis dostave do 31. ožujka putem:

Link za prijavu
Strani jezik:
engleski
Poznavanje rada na računalu:
dobro