Windchill / Creo developer (m/ž)

Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
06.09.2016.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Vrlo dinamična, dobro organizirana i izvozno orijentirana tvrtka "Končar-Energetski transformatori" d.o.o. (KPT) zajedničko je društvo "Siemens AG" i "Končar-Elektroindustrija" d.d. KPT je jedan od vodećih proizvođača energetskih transformatora u Siemens grupi transformatora s izvozom preko 95% proizvoda u
više od 80 zemalja svijeta.

Za potrebe odjela Konstrukcije raspisujemo natječaj za sljedeća radna mjesta:

- 1 izvršitelj

Poslovi koje će kandidati obavljati:
Poslovi na razvoju i održavanju Java/Java EE Windchill te Jlink Creo aplikacija
Vrsta posla:
stalni radni odnos
Županija:

Znanja i kvalifikacije:
Potrebna kvalifikacija:
VSS, tehničkog ili srodnog fakulteta, (prednost - strojarski)

Strani jezici (aktivno):
Engleski – iskusni korisnik u razumijevanju, govoru i pismu

Rad na računalu:
Iskustvo u programiranju u OO okolini (Java - prednost)
MS Office

Radno iskustvo:
Nije uvjet, ali kandidati sa iskustvom imaju prednost

Poželjno:
Poznavanje JavaEE, JSP, XML, JavaScript, Jlink API
Poznavanje rada sa IDE (Eclipse, Netbeans)
Poznavanje rada sa SCM sustavima (Git, CVS)
Iskustvo u radu sa PLM sustavima (Windchill - prednost)
Iskustvo u radu sa CAD alatima (Creo, AutoCAD)

Od kandidata očekujemo da bude komunikativna i marljiva osoba sklona timskom radu, spremna stručno usavršavati se.

Prednost se daje osobama s:
- radnim iskustvom na sličnim poslovima

Što nudimo:
- redovita i stimulativna primanja
- mogućnost usavršavanja
- mogućnost napredovanja - rad u dinamičnom okruženju i u dobrim uvjetima

Molimo prijavite se donjom Brzom prijavom ili na e-mail:
[email protected]
Minimalna stručna sprema:
Fakultet
Strani jezik:
engleski
Poznavanje rada na računalu:
napredno