Web dizajner (m/ž)

Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
16.08.2015.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Vodeća smo regionalna Internet trgovina sa širinom i kvalitetom ponude koja će zadovoljiti svakoga, te uslugom koja pruža vrhunsko iskustvo kupnje i sigurnosti našim kupcima. U ponudi od preko 300.000 proizvoda različitih kategorija koja svakodnevno raste, nudimo i dodatne usluge, pouzdanu dostavu, jednostavnu kupnju i različite načine plaćanja. Naša je misija pružiti jednostavno i sigurno rješenje za online kupnju uz vrhunsku razinu usluge s fokusom na zadovoljstvu korisnika.

Kreativan si i otvoren prema novim idejama? Stalo ti je do estetike? Odgovoran si i poštuješ rokove? Želiš se dalje razvijati i napredovati?
Moderna smo, mlada i propulzivna tvrtka koja prepoznaje trud i dobro obavljen posao. Ukoliko želiš postati dio tima i raditi u dinamičnom i zahtjevnom poslovnom okruženju, nudimo ti priliku…

WEB DIZAJNER
Zagreb

Poslovi na kojima ćeš raditi u pravilu će biti vezani za pripremu, dizajn i izradu web-bannera, Newslettera, materijala za tisak i slično.
Vrsta posla:
stalni radni odnos
Županija:

Znanja i kvalifikacije:
Što očekujemo od tebe?
• Izvrsno poznavanje rada u Adobe alatima
• Iskustvo u Web dizajnu
• Kreativan si i otvoren za unaprjeđenje postojećeg
• Pokazuješ strast u onome što radiš, i taj poriv usmjeren je na ostvarenje rezultata
• Vladaš engleskim jezikom u komunikaciji
• Elokventna si osoba koja ima dobre komunikacijske i prezentacijske vještine i znaš ih pokazati u praksi
• Prilagodljiv si i proaktivan u pristupu poslu i ostvarenju ciljeva
• I na kraju, pozitivnu energiju i timski duh

Nudimo ti priliku za daljnji razvoj karijere i ostvarenje uspješnih rezultata u poslovnom okruženju koje se kontinuirano mijenja i prilagođava tržišnim uvjetima, stimulativna primanja (ovisna o osobnim rezultatima i uspješnosti poslovanja), te mogućnost daljnjeg napredovanja uz osobno i profesionalno usavršavanje.

Ukoliko si se prepoznao/la u prethodno navedenom te želiš postati dio našeg uspješnog tima, preostaje ti još samo da se prijaviš do 16. kolovoza 2015. putem LINKA.
Strani jezik:
engleski
Poznavanje rada na računalu:
napredno