Voditelj / Voditeljica programa u prodajnom centru

Mjesto rada:
Varaždin
Rok prijave:
05.08.2014.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Želite li biti dio uspješne hrvatske priče? Postanite član Pevec tima!

Pevec maloprodaja neprehrambene robe d.d., nakon uspješnog izlaska iz stečaja, trenutno posluje u 14 prodajnih centara na području Hrvatske. Ponosni smo na naše djelatnike kao i na kvalitetne odnose s preko 350 domaćih i stranih dobavljača. Dosadašnji uspjeh nam govori kako znamo i možemo nastaviti pozitivan trend rasta.

Kontinuirano širimo naše poslovanje i učvršćujemo poziciju na tržištu. Zbog reorganizacije poslovanja u maloprodaji, tražimo djelatnike na poziciji:

VODITELJ/VODITELJICA PROGRAMA U PRODAJNOM CENTRU - VARAŽDIN
Vrsta posla:
stalni radni odnos

Znanja i kvalifikacije:
Vi ste kandidat sljedećih karakteristika:
- minimalno SSS
- minimalno 2 god. radnog iskustva na istim ili sličnim poslovima
- poznavanje prodajnog asortimana
- sposobnost strateškog razmišljanja i donošenja odluka (unutar asortimana za kojeg ste odgovorni)
- vještine rukovođenja
- predanost i organizacijske sposobnosti
- dinamičnost i sklonost timskom radu
- obavezno poznavanje rada na računalu
- poznavanje rada u retail informatičkim programima
- vozačka dozvola B kategorije

U potpunosti ste spremni preuzeti sljedeće odgovornosti:
- odgovornost za ostvarenje plana prometa programa
- odgovornost za pridržavanje propisanih vizualnih standarda na području programa
- samostalno upravljanje timom djelatnika
- praćenje i upravljanje obrtajem zaliha programa
- proaktivno predlaganje asortimanskih promjena sukladno potrebama
- rješavanje reklamacija

Mjesto rada: Varaždin

Veselimo se Vašoj prijavi! Pošaljite nam sljedeće:

Prilikom zapošljavanja očekujemo od kandidata dostavljanje sljedećih dokumenata:
- e – radnu knjižicu
- preslik radne knjižice
- preslik osobne iskaznice
- preslik diplome ili svjedodžbe o završenoj stručnoj spremi
- potvrda nadležnog suda da se protiv fizičke osobe ne vodi kazneni postupak (potvrda o nekažnjavanju)

Ponude poslati isključivo putem linka: prijava

Povratnu informaciju o ishodu natječaja dobit će samo kandidati koji će biti pozvani na selekcijski razgovor.

Natječaj za oglašeno radno mjesto traje do 05.08.2014. godine.
Minimalna stručna sprema:
Srednja škola
Poznavanje rada na računalu:
dobro
Potrebno radno iskustvo:
dvije godine