Voditelj turističke agencije (m/ž)

Mjesto rada:
Dubrovnik
Rok prijave:
01.12.2012.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Samostalno vođenje svih agencijskih i administrativnih poslova, od kojih ističemo:
- rad sa stranim i domaćim klijentima,
- prodaju smještajnih kapaciteta, prodaja charter plovila, prodaja vozila za najam,...
- izrada ponuda i računa, izrada itinerera putovanja, izrada rezervacija, priprema putne dokumentacije,
- pripremanje sadržaja i informacija za web stranicu agencije ... i dr.
Posebne pogodnosti:
Stalni radni odnos i/ili partnerski odnos i sudjelovanje u dobiti sukladno dogovoru s mogućnošću povećanja udjela u dobiti.
Vrsta posla:
stalni radni odnos

Znanja i kvalifikacije:
- minimum 3 godine radnog iskustva u turističkoj agenciji
- nije obavezno, ali pri odabiru kandidata prednost mogu imati osobe koje imaju položen ispit za voditelja poslovnice
- odlično znanje engleskog jezika u govoru i pismu
- nije obavezno, ali pri odabiru kandidata prednost mogu imati osobe koje poznaju barem još jedan strani jezik
- dobro razvijene organizacijske sposobnosti, odgovornost, komunikativnost, fleksibilnost, brzina
- poznavanje rada na računalu

Od Vas očekujemo:
- organizacija poslova turističke agencije
- kreativnost i progresivnost u pronalaženju novih poslovnih prilika za agenciju
- zalaganje i motiviranost za realizaciju svakodnevnih zadataka
- odgovornost u poslovanju, te razumijevanje i poštivanje svih zakona i propisa RH vezanih za turističke djelatnosti, ali i za opće pravo.

Kratak životopis i ponudu molimo poslati isključivo putem Brze prijave.