Voditelj servisa i salona vozila (m/ž)

Mjesto rada:
PJ Pula
Rok prijave:
05.12.2014.

O poslu

Opis radnog mjesta:
U tvrtki KMAG d.o.o. predani smo znanju, dobroj radnoj atmosferi, timskom radu i razvoju zaposlenika te zato među partnerima i zaposlenicima uživamo vrlo visoki ugled.

Cilj našega rada je ostvarivanje i održavanje visokog nivoa zadovoljstva naših stranaka. Povodom predviđenog širenja opsega našega poslovanja u prodajno-servisnom auto centru u Puli pozivamo na suradnju:

VODITELJ SERVISA I SALONA VOZILA – PJ PULA (m/ž)

Vaš posao uključuje:
• vođenje servisa i salona vozila,
• nadzor procesa rada i zaposlenika,
• briga za postizanje odgovarajućih prodajnih rezultata,
• odgovornost za kvalitetu obavljenih usluga.
Vrsta posla:
stalni radni odnos

Znanja i kvalifikacije:
Od Vas očekujemo:
• završen preddiplomski ili diplomski studij općeg ili tehničkog usmjerenja,
• 5 godina iskustva rada u automobilskoj industriji (servis i prodaja vozila),
• komunikativnost i odlične organizacijske, menadžerske
i pregovaračke sposobnosti,
• samostalnost i samoinicijativnost,
• uređenost i uživanje u radu sa strankama i ostatkom tima,
• vozački ispit B kategorije,
• poznavanje rada u MS Office paketu,
• znanje engleskog jezika.

Nudimo vam:
• dinamičan posao u uspješnom timu,
• rad na neodređeno vrijeme s 3-mjesečnim probnim rokom,
• nova znanja,
• stimulativna plaćanja.

Pozivamo Vas da nam pošaljete Vašu prijavu sa životopisom (CV) te opisom radnog iskustva u roku 8 dana od objave natječaja na adresu e-pošte:
[email protected]

Prijave ostaju strogo povjerljive!
Minimalna stručna sprema:
Viša škola
Strani jezik:
engleski
Vozačka dozvola:
B
Poznavanje rada na računalu:
dobro
Potrebno radno iskustvo:
pet godina