Voditelj radova - suhe gradnje (knauf) (m/ž)

Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
07.05.2016.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Kamgrad d. o. o. tvrtka je koja se strpljivo gradila i razvijala te se u više od 35 godina iskustva može pohvaliti s više od 300 objekata u izvođenju različitih vrsta i složenosti radova iz segmenta visokogradnje i prateće niskogradnje.
Kamgrad danas zapošljava više od 500 zaposlenika svih obrazovnih struktura potrebnih za uspješno funkcioniranje i rad tvrtke. Velika se pozornost posvećuje kontinuiranoj edukaciji zaposlenika, kako bismo mogli odgovoriti na sve izazove koje tržište svakodnevno stavlja pred nas.
Pozivamo Vas da se učinkovito razvijate i sudjelujete u stvaranju rezultata na pozicijama

Opis posla:
Samostalno vođenje radova na gradilištu po sustavima suhe gradnje, Izvođenje i dokumentiranje građenja po ugovoru - izrada, realizacija i praćenje organizacijskih, terminskih i financijskih planova gradilišta, Izvođenje radova sa vlastitim resursima i sa podizvođačima, Organizacija i kontrola izvedbe radova u pogledu rokova, kvalitete i troškova, Vođenje građevinskog dnevnika i građevinske knjige, Obračun i kontrola obračuna podizvođača.
Vrsta posla:
stalni radni odnos, rad na određeno vrijeme
Županija:

Znanja i kvalifikacije:
Uvjeti:
- Građevinski tehničar ili Inženjer građevinarstva
- Najmanje 5 godina radnog iskustva u vođenju radova po sustavima suhe gradnje
- Napredna tehnička znanja i poznavanje proizvoda i sustava suhe gradnje
- Organizacijske sposobnosti i sposobnost samostalnog odlučivanja,
- Samostalnost u radu, ustrajnost i predanost ostvarenju zadanih ciljeva,
- Aktivan rad na računalu (MS Office, MS Outlook, Autocad),
- Vozačka dozvola B kategorije,
- Spremnost za rad na terenu.

Što nudimo:
- Poticajna primanja koja odgovaraju značaju radnog mjesta
- Kontinuirano ulaganje u edukaciju i profesionalni razvoj
- Mogućnost stalnog zaposlenja
Minimalna stručna sprema:
Srednja škola
Vozačka dozvola:
B
Poznavanje rada na računalu:
dobro
Potrebno radno iskustvo:
pet godina