Voditelj računovodstveno - financijske službe (m/ž)

Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
08.07.2016.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Mi smo uspješna multinacionalna kompanija koja svoje proizvode plasira kupcima na inozemnim tržištima. Jedan smo od vodećih proizvođača kožnih sjedala za europsku automobilsku industriju. Među najvećim smo poslodavacima u Varaždinskoj i Međimurskoj županiji.

Tražimo osobu koja odmah može započeti s radom na radnom mjestu:

VODITELJ
RAČUNOVODSTVENO - FINANCIJSKE SLUŽBE (m/ž)
mjesto rada je Zagreb

Radni zadaci uključuju:
• Organizaciju i koordinaciju rada računovodstveno – financijske službe
• Izradu korporativnih izvješća
• Izradu statističkih i financijskih izvješća prema hrvatskim propisima
• Dobro poznavanje međunarodnih standarda financijskog izvješćivanja
• Aktivnu suradnju s financijskim institucijama
• Kontrolu obavljanja računovodstveno – knjigovodstvenih poslova u poduzeću
• Praćenje zakonskih promjena
• Poslove financijske operative
Vrsta posla:
stalni radni odnos
Županija:

Znanja i kvalifikacije:
Od kandidata očekujemo :
• VSS ili VŠS ekonomskog smjera (financije ili računovodstvo)
• Minimalno pet godina relevantnog radnog iskustva u tvrtkama koje posluju u međunarodnom okruženju
• Visoku razinu informatičke pismenosti, uz poznavanje rada u SAP -u
• Sistematičnost, analitičnost, praktičnost, visoku razinu profesionalnosti, odgovornosti i dosljednosti u obavljanju posla te dobro funkcioniranje u timu
• Osobnu efikasnost
• Aktivno znanje njemačkog i engleskog jezika

Molbu sa životopisom najkasnije 10 dana nakon objave oglasa dostaviti na e-mail: [email protected]. Sve dodatne informacije na broju: tel: 042/404-692 ili 042/404-694.
Minimalna stručna sprema:
Fakultet
Strani jezik:
engleski, njemački
Potrebno radno iskustvo:
pet godina