Voditelj računovodstva (m/ž)

Mjesto rada:
Splitsko-dalmatinska županija
Rok prijave:
08.09.2016.

O poslu

Opis radnog mjesta:
DEKRA zapošljavanje d.o.o. agencija je za posredovanje pri zapošljavanju, ispitivanje tržišta i javnog mnijenja te za pružanje intelektualnih usluga. Osnovana je od strane društva DEKRA Arbeit GmbH iz Stuttgarta, a kao dio internacionalne korporacije DEKRA SE koja broji 37.000 djelatnika i ima urede u više od 50 država svijeta.
Za našeg Klijenta tražimo visoko motiviranu i stručnu osobu na poziciji:

Dalmacija

Glavne odgovornosti:
• koordinacija, planiranje i kontrola rada računovodstvenog odjela
• priprema konsolidiranih izvještaja, mjesečnih računa i završnog godišnjeg izvješća
• izrada financijskih i statističkih izvještaja
• praćenje poreznih obveza poslodavca
• pružanje podrške tijekom revizije
• usklađivanje računovodstvenih procedura sa zakonima i pravilnicima poslovanja
• predlaganje i uvođenje novih računovodstvenih procedura
Vrsta posla:
stalni radni odnos, rad na određeno vrijeme

Znanja i kvalifikacije:
Uvjeti:
• visoka stručna sprema odgovarajuće struke
• 5 godina radnog iskustva na istim poslovima
• odlično poznavanje računovodstvenih propisa
• Poslovni engleski jezik, razina samostalnog korisnika
• MS Office i iskustvo u radu s nekim od računovodstvenih programa
• visoka razina samostalnosti, pouzdanosti i efikasnosti u radu
• vještina upravljanja timom i kooperativnost

Nudimo:
• stimulativna primanja i dodatne beneficije
• mogućnost napredovanja i stručnog usavršavanja u vrlo modernom poslovnom okruženju

Svoju prijavu sa životopisom na hrvatskom jeziku šaljite na:

[email protected]
DEKRA zapošljavanje d.o.o.
Horvatova 82/6, 10000 Zagreb
www.dekra-zapo.hr

Napomena: Samo Kandidati užeg izbora bit će kontaktirani, ostale prijave pohranjujemo u DEKRA bazu kandidata. Zahvaljujemo na razumijevanju.
Minimalna stručna sprema:
Fakultet
Strani jezik:
engleski
Poznavanje rada na računalu:
dobro
Potrebno radno iskustvo:
pet godina