Voditelj računovodstva (m/ž)

Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
30.06.2016.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Pet centar d.o.o. je tržišni lider u specijaliziranoj maloprodaji hrane i opreme za kućne ljubimce u Hrvatskoj i regiji, s kvalitetom ponude i usluge na razini najboljih specijaliziranih maloprodaja u Europi.

Svoj tim želimo upotpuniti odgovornom i motiviranom osobom na poziciji:

VODITELJ RAČUNOVODSTVA (m/ž)

Opis posla:
- vođenje računovodstva srednje velike tvrtke u djelatnosti maloprodaje
- izrada bilance, računa dobiti i gubitka, te svih ostalih zakonom propisanih periodičkih izvješća
- izrada konsolidiranih izvještaja
- priprema podataka za godišnju reviziju i suradnja s revizorima
- kontakti s poreznim institucijama, eksternim revizorskim kućama i operativno poslovanje s bankama
- po potrebi obračun plaća
- izrada internih financijskih izvještaja i analiza za potrebe uprave
- financijsko planiranje i financijska operativa
- kontinuirano praćenje relevantne zakonske regulative i implementacija svih promjena u poslovanje Društva
- vođenje, educiranje i motiviranje manjeg internog tima suradnika.
Vrsta posla:
stalni radni odnos
Županija:

Znanja i kvalifikacije:
Uvjeti:
- najmanje 5 godine iskustva na odgovornim pozicijama u računovodstvu
- veliko iskustvo u računovodstvenoj operativi i financijskom izvještavanju
- izvrsno poznavanje HSFI te porezne i računovodstvene zakonske regulative
- izvrsne analitičke vještine i organizacijske sposobnosti
- napredno poznavanje engleskog jezika u govoru i pismu
- visoka motiviranost za rad u dinamičnom, zahtjevnom i poticajnom okruženju
- odgovornost, inicijativnost i usmjerenost na rezultate uz razvijenu poslovnu etiku

Ukoliko ste spremni na nove izazove pošaljite nam svoju prijavu na e-mail adresu:
[email protected] (uz naznaku za poziciju: «Voditelj računovodstva»).
Potrebno radno iskustvo:
pet godina