Voditelj računovodstva (m/ž)

Mjesto rada:
Labin
Rok prijave:
31.07.2014.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Za našeg klijenta, tvrtku proizvodne djelatnosti, tražimo kandidata za poziciju:

- Labin -

Opis posla:
• Unos podataka i vođenje glavne knjige, dnevnika i pomoćnih knjiga
• Sastavljanje prijava poreza na dodanu vrijednost i prijava stjecanja iz EU i isporuka u EU
• Sastavljanje izvješća za Intrastat
• Plaćanja
• Kontrola knjiženja provedenih u materijalnom knjigovodstvu
• Operativna suradnja s konzultantima i revizorima
• Ostali poslovi iz domene računovodstva i financija
Vrsta posla:
stalni radni odnos

Znanja i kvalifikacije:
Uvjeti:
• VSS, Fakultet ekonomskog usmjerenja (prednost računovodstvo)
• Minimalno 10 godina iskustva na poslovima vođenja računovodstva
• Iskustvo rada u proizvodnom poduzeću
• Aktivno poznavanje talijanskog jezika (minimalno razina B2)
• Visoka samostalnost i odgovornost u obavljanju posla
• Usmjerenost na detalje i vremenske rokove

Ako mislite da ste prava osoba za ovu poziciju, pošaljite svoj životopis na talijanskom i hrvatskom jeziku putem Brze prijave.

Samo kandidati koji su ušli u uži izbor će biti kontaktirani.

MANPOvVER SAVJETOVANJE d.o.o. za posredovanje ori zapošljavanju, Iblerov trg 9/111. 10 000 Zagreb: tel: 01/5565700; fax: 01/5565701, ima dozvoiu Ministarstva gospodarstva, rada i poduzetništva za obavljanje djelatnosti posredovanja, KLASA: UP/I-102-02/09-04/26 UBROJ: 526-08-02-03/209-8.
Minimalna stručna sprema:
Fakultet
Strani jezik:
talijanski
Potrebno radno iskustvo:
deset i više godina