Voditelj projektnih financija (m/ž)

Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
05.06.2011.
Plaća:
od 796 € do 929 € neto  (Kalkulator plaće)

O poslu

Opis radnog mjesta:
Sudjelovanje u izradi budžeta projekata i budžeta organizacije. Mjesečno izvještavanje stanja utrošenih sredstava po svim projektima. Podrška projektnim menadžerima oko financijskih pitanja. Izrada i predaja financijskih izvještaja koji proizlaze iz ugovornih obveza projekata. Po potrebi, izvještavanje Izvršnom odboru
i Voditelju odjela računovodstva i financija. Praćenje likvidnosti. Koordiniranje i odgovornost za rad referenata koji vode pomoćne evidencije (blagajnu, knjigu putnih naloga..)
Posebne pogodnosti:
* ugodna radna sredina
* mogućnost usavršavanja i dodatnog educiranja
Vrsta posla:
stalni radni odnos
Županija:

Znanja i kvalifikacije:
UVJETI:

* 3 godine iskustva u tekućem financijskom administriranju i izradi financijskih
izvješća za projekte financirane iz EU fondova
* napredni excel korisnik
* VŠS ili VSS
* razumijevanje civilnog društva
* vrlo dobro služenje engleskim jezikom u govoru i pismu
* radišnost
* odgovornost
* urednost i preciznost
* organizacijske sposobnosti
* sklonost timskom radu

PREDNOSTI (NIJE UVJET):

* ekonomska struka
* iskustvo u vođenju financija udruga
* poznavanje zakonodavnog okvira djelovanja neprofitnih organizacija
* poznavanje financijskih procedura domaćih i međunardnih donatora

PRIJAVA NA NATJEČAJ:

* isključivo putem e-pošte na adresu [email protected]
Minimalna stručna sprema:
Viša škola
Strani jezik:
engleski
Vozačka dozvola:
B
Poznavanje rada na računalu:
napredno
Potrebno radno iskustvo:
tri godine