Voditelj projekta web shopa (m/ž)

O poslu

Opis radnog mjesta:
Kreirajte svoju svakodnevnicu!
Očekujemo da proaktivno preuzmete kormilo.
Jeste zainteresirani?

Za potrebe našeg tima, tražimo najbolju osobu za poziciju:
VODITELJ PROJEKTA WEB SHOPA (m/ž)

Kako će izgledati Vaš posao?
• vođenje projekta implementacije web shopa
• upravljanje, kontrola i nadzor realizacije projekta u suradnji s projektnim timom
• kontroliranje i odobravanje troškova sukladno odobrenom planu budžeta
• upravljanje projektnim informacijama, dokumentacijom i eskalacijom eventualnih problema
• formiranje i koordinacija tima za upravljanje web shopom
• upravljanje svakodnevnim operacijama i zadacima koji podupiru e-commerce uključujući planiranje prodaje, predviđanje i izvještavanje, web analitiku, digitalni marketing i logistiku
• vođenje i sudjelovanje u budućim projektima vezanima uz iskustvo kupovine
Vrsta posla:
stalni radni odnos, rad na određeno vrijeme
Županija:

Znanja i kvalifikacije:
Zadovoljavate li sljedeće kriterije?
• VSS/magistar struke
• minimalno tri godine radnog iskustva na rukovodećim pozicijama/u vođenju projekata
• znanje i iskustvo u vođenju projekta implementacije web shopa
• iskustvo u kreiranju web stranica koje učinkovito prodaju proizvode ili usluge
• orijentiranost na kupce i iskustvo kupovine
• komunikativnost i pozitivan stav
• poznavanje MS Office paketa (napredno poznavanje Excela i PowerPointa)
• znanje engleskog jezika

Kako je raditi kod nas?
• imat ćete visoku razinu samostalnosti u radu
• dobit ćete mogućnost usavršavanja
• posao koji radite bit će dinamičan
• radit ćete u ugodnoj atmosferi

Vašu prijavu očekujemo putem linka

Povratnu informaciju o ishodu natječaja dobit će samo kandidati koji budu pozvani na selekcijski razgovor.

Natječaj za oglašeno radno mjesto traje do 27.12.2016. godine.
Strani jezik:
engleski
Poznavanje rada na računalu:
napredno
Potrebno radno iskustvo:
tri godine