Voditelj projekta (m/ž)

Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
21.08.2016.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Briješ na izlaske i općenito sve ‘društveno’, od mreža pa nadalje?
Kužiš se u web, marketing i menadžment?
U stanju si osjetiti bilo grada, ali i kolega s kojima surađuješ?

… novi servis za brz i jednostavan pregled društvenih događanja u gradu Zagrebu traži voditelja projekta koji će ga učiniti još boljim i efikasnijim.
Vrsta posla:
stalni radni odnos, rad na određeno vrijeme
Županija:

Znanja i kvalifikacije:
Od kandidata za ovo radno mjesto očekujemo:
• višu ili visoku stručnu spremu
• aktivno znanje engleskog jezika
• solidno znanje rada na računalu i poznavanje društvenih mreža
• smisao za prodaju i organizaciju
• minimalno dvije godine radnog iskustva (poželjno u medijima, PR-u, marketingu)
• vozačku dozvolu B kategorije

Zauzvrat nudimo:
• nagradnu stimulaciju i mogućnost napretka
• ugodno i poticajno radno okruženje
• zanimljiv i dinamičan posao

Prijava za natječaj mora obavezno sadržavati: molbu s objašnjenjem zašto si prava osoba za ovaj job te životopis s osobnom fotografijom koju molimo poslati na: [email protected] najkasnije do 21.8.2016.

Pronađi svoje mjesto! Naći će se na divanu koje i za tebe ;)
Minimalna stručna sprema:
Viša škola
Strani jezik:
engleski
Vozačka dozvola:
B
Poznavanje rada na računalu:
dobro