Voditelj projekata - vanjska LED rasvjeta (m/ž)

Mjesto rada:
Varaždinska županija / cijela Hrvatska
Rok prijave:
22.06.2015.

O poslu

Opis radnog mjesta:
ENERGY PLUS d.o.o. domaći je proizvođač opreme za energetsku učinkovitost – profesionalne LED rasvjete sa sjedištem u Ludbregu. Radi povećanja obujma posla kao i potrebe jačeg nastupa na tržištu tražimo nove stručne suradnike.

Opis posla:
Vođenje projekata implementacije energetski učinkovite vanjske / javne LED rasvjete. Tražimo odgovornu, dinamičnu osobu sa kompetencijama samostalog nastupa u kreiranju i prezentiranju projekata rasvjete kao i upravljanja rasvjetom.
Primarni zadaci se odnose na obradu tržišta, preuzimanje projektnih zadataka i izvještavanje Uprave o stanju projekata na tržištu, ugovaranje projekata i komunikaciju sa projektantima i prodajnim zastupnicima. Sudjelovanje u razvoju novih proizvoda namjenjenih potrebama tržišta javne rasvjete.

Vrsta zaposlenja: stalni radni odnos uz probni rad od 6 mjeseci.
Posebne pogodnosti:
- profesionalno izazovan posao u propulzivnom segmentu LED rasvjete sa proizvodima domaćeg proizvočađa
- rad i sudjelovanje na reprezentativnim projektima
- rad s inovativnim tehnologijama i sustavima upravljanja
- mogućnost daljnjeg stručnog usavršavanja i napredovanja u struci
- redovita primanja i dodatne pogodnosti
- rad u motivirajućem i pozitivnom radnom okruženju
Vrsta posla:
stalni radni odnos

Znanja i kvalifikacije:
Edukacija:
- VŠS/ VSS – elektrotehničkog usmjerenja
- izvrsno znanje rada na računalu (AutoCAD, MS Office, poželjno poznavanje RELUX, DIALUX)
- sklonost u primjeni novih rješenja i tehnologija
- obavezno znanje engleskog jezika, znanje njemačkog jezika je prednost

Ostalo:
- vozačka dozvola B kategorije

Iskustvo:
- potrebno radno iskustvo (poželjno u industriji rasvjete) na istim ili sličnim poslovima min. 5 godina

Vještine:
- očekujemo da ste samostalni, samoinicijativni, komunikativni, fleksibilni, usmjereni timskom radu, dinamični te spremni na nove poslovne izazove koje donosi LED tehnologija

Molimo prijavite se donjom Brzom prijavom.
Minimalna stručna sprema:
Viša škola
Strani jezik:
engleski
Vozačka dozvola:
B
Poznavanje rada na računalu:
napredno