Voditelj Proizvoda - Prijenosnici (m/ž)

O poslu

Opis radnog mjesta:
M SAN Grupa je vodeći distributer IT opreme na području Jugoistočne Europe.
Cijenimo entuzijazam i zalaganje, potičemo svakog pojedinca da pokaže svoje sposobnosti i potencijal usmjeren prema ostvarenju poslovnog uspjeha, te nagrađujemo dobre rezultate.

Ukoliko želite postati dio našeg tima, nudimo Vam priliku..

VODITELJ PROIZVODA – PRIJENOSNICI [m/ž]
[Zagreb]

...upravlja grupom proizvoda iz našeg portfelja, koordinira procese u lancu nabave, operativno provodi sve tržišne aktivnosti za grupu proizvoda (Asus), a primarno je odgovoran za komercijalne rezultate i optimalni lager.
Vrsta posla:
stalni radni odnos, rad na određeno vrijeme
Županija:

Znanja i kvalifikacije:
Što očekujemo od Vas?
• Poželjno obrazovanje tehničkog ili ekonomskog usmjerenja (VŠS – eq. 180 ECTS);
• Poželjno 2 godine iskustva u branši i poznavanje tržišta u Hrvatskoj i regiji;
• Poznavanje brandova i asortimana prijenosnika;
• Izvrsno poznavanje rada na računalu i Interneta;
• Aktivno se služite engleskim jezikom;
• Vozačka dozvola B kategorije;
• Prilagodljivi ste i proaktivni u pristupu poslu i ostvarenju ciljeva;
• Imate odlično razvijene prezentacijske vještine, ustrajnost i organiziranost

Nudimo Vam priliku za daljnji razvoj vaše karijere i ostvarenje uspješnih rezultata u poslovnom okruženju koje se kontinuirano mijenja i prilagođava tržišnim uvjetima, stimulativna primanja (ovisna o osobnim rezultatima i uspješnosti poslovanja), te mogućnost daljnjeg napredovanja uz osobno i profesionalno usavršavanje.

Ukoliko ste se prepoznali u prethodno navedenome te želite postati dio našeg uspješnog tima, preostaje Vam još samo da se prijavite do 5.3.2017.g.

Prijava putem linka
Minimalna stručna sprema:
Viša škola
Strani jezik:
engleski
Vozačka dozvola:
B
Potrebno radno iskustvo:
dvije godine