Voditelj programa u nabavi (m/ž)

Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
31.03.2014.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Želite li biti dio uspješne hrvatske priče? Postanite član Pevec tima!

Pevec maloprodaja neprehrambene robe d.d., nakon uspješnog izlaska iz stečaja, trenutno posluje u 13 prodajnih centara na području Hrvatske. Ponosni smo na naše djelatnike kao i na kvalitetne odnose s preko 350 domaćih i stranih dobavljača. Dosadašnji uspjeh nam govori kako znamo i možemo nastaviti pozitivan trend rasta.

Kontinuirano širimo naše poslovanje i učvršćujemo poziciju na tržištu. U ovom trenutku tražimo osobu za poziciju:

VODITELJ PROGRAMA U NABAVI (m/ž)
Vrsta posla:
stalni radni odnos
Županija:

Znanja i kvalifikacije:
Vi ste kandidat/kinja sljedećih karakteristika:
• SSS/VŠS/VSS
• 5 godina iskustva na sličnom radnom mjestu u, isključivo području asortimana alati, vijci i okovi i elektroinstalacije
• izvrsne komunikacijske i pregovaračke vještine
• izvrsno nošenje sa stresom i spremnost na preuzimanje odgovornosti
• vještine vođenja tima
• napredan nivo znanja rada u MS Excel-u
• obavezno znanje engleskog jezika
• poželjno znanje njemačkog jezika

U potpunosti ste spremni preuzeti sljedeće odgovornosti:

• odgovornost za formiranje prodajnog asortimana
o identifikacija potencijala asortimana kroz pronalazak novih i eliminiranje neprofitabilnih dijelova asortimana
• odgovornost za ostvarenje planirane bruto marže asortimana i planiranog koeficijenta obrtaja artikala
• planiranje količina trgovačke robe
• direktna suradnja i pregovori s dobavljačima
• upravljanje zalihama na optimalan način
• odgovornost za istraživanje tržišta nabave i konkurencije
• odgovornost za kontinuirano poboljšanje procesa unutar nabave
• odgovornost za adekvatno označavanje proizvoda te usklađivanje s aktualnom regulativom

Prilikom zapošljavanja očekujemo od kandidata da dostavi:
• e – radnu knjižicu
• preslik radne knjižice
• preslik osobne iskaznice
• preslik diplome ili svjedodžbe o završenoj stručnoj spremi
• uvjerenje o nekažnjavanju

Ponude poslati isključivo putem linka:

Povratnu informaciju o ishodu natječaja dobit će samo kandidati
koji će biti pozvani na selekcijski razgovor.

Natječaj za oglašeno radno mjesto traje do 31.03.2014. godine.
Minimalna stručna sprema:
Srednja škola
Strani jezik:
engleski
Poznavanje rada na računalu:
dobro
Potrebno radno iskustvo:
pet godina