Voditelj prodaje oglasnog prostora (m/ž)

O poslu

Opis radnog mjesta:
Best Banking okuplja brojne stručnjake iz područja bankarstva, financija i sigurnosti koji nesebično prenose svoja znanja čitateljima te tako svojom stručnošću pridonose već prepoznatoj kvaliteti časopisa. Radi se o nezaobilaznom štivu za sve koji se žele informirati o novim proizvodima, događajima, projektima, koji žele pročitati zanimljive stručne priloge i reportaže te saznati razne novosti iz svijeta financija, bankarstva i sigurnosti.

Za poslove prodaje oglasnog prostora tražimo osobu za radno mjesto:

Voditelja prodaje oglasnog prostora (m/ž)

Opis posla:

Prodaja oglasnog prostora u časopisu Best Banking, komunikacija i unapređenje odnosa s klijentima uz otvaranje novih klijenata i tržišta.

Zaduženja i odgovornosti:
- prodaja oglasnog prostora u časopisu
- svakodnevna komunikacija s klijentima
- briga o postojećim klijentima
- incijative za otvaranje novih klijenata i tržišta
- prijedlozi tema u časopisu u svrhu pridobivanja novih klijenata
- ugovaranje oglašavanja, sastavljanje i sklapanje ugovora
Vrsta posla:
stalni radni odnos
Županija:

Znanja i kvalifikacije:
Znanja, vještine i sposobnosti:
- VŠS ili VSS ekonomskog usmjerenja
- odlično razvijene komunikacijske vještine
- poznavanje rada na računalu (Office, internet)
- poznavanje osnova prodaje i marketinga
- posvećenost ostvarivanju ciljeva
- aktivno znanje engleskog jezika

Ostali uvjeti:
- redovito izvještavanje o provedenim aktivnostima
- rad na proviziju uz stimulativna primanja

Molbu i životopis molimo pošaljite Brzom prijavom.
Minimalna stručna sprema:
Viša škola
Strani jezik:
engleski
Poznavanje rada na računalu:
dobro