Voditelj pravne službe (m/ž)

Mjesto rada:
Zagreb, Sesvete
Rok prijave:
22.05.2016.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Cijenimo Vaše znanje!
Nudimo Vam mogućnost aktivnog doprinosa poslovanju i daljnjeg profesionalnog razvoja.
Jeste li zainteresirani?

Tražimo najbolju osobu za poziciju:

VODITELJ PRAVNE SLUŽBE (m/ž)

KAKO JE RADITI KOD NAS?
● imat ćete visoku razinu samostalnosti u radu ● dobit ćete mogućnost usavršavanja
● posao koji radite bit će dinamičan ● radit ćete u ugodnoj atmosferi

Kako će izgledati Vaš posao?

• sastavljanje i pravno kontroliranje najsloženijih ugovora i ugovorne dokumentacije, pisama namjere i drugih akata sukladno zakonskim propisima
• samostalno davanje pravnih mišljenja u najsloženijim postupcima u svrhu zaštite imovinskih i ostalih prava i interesa Društva
• pravna podrška stručnim službama prilikom sklapanja ugovora
• sudjelovanje u pregovorima s poslovnim partnerima i konzultantima
• komunikacija i pravna podrška pravnim zastupnicima u sudskim i/ili arbitražnim sporovima
• praćenje i pružanje pravne podrške projektima
• sudjelovanje u 'due diligence' postupcima
Vrsta posla:
stalni radni odnos, rad na određeno vrijeme

Znanja i kvalifikacije:
Zadovoljavate li sljedeće kriterije?

• VSS ili mag. (min. 300 ECTS bodova) s položenim pravosudnim ispitom
• 2 godine iskustva na voditeljskim pozicijama
• 5 i više godina iskustva na poslovima vezanima za obvezno pravo (ugovaranje), trgovačko pravo i pravo zaštite potrošača
• visoko razvijene analitičke, komunikacijske, organizacijske i prezentacijske vještine
• razvijene vještine upravljanja ljudima
• sposobnost rada unutar kratkih rokova
• prilagodljivost timskom radu
• spremnost na preuzimanje odgovornosti
• znanje engleskog jezika u govoru i pismu
• informatičke vještine (MS Office)

Mjesto rada: Zagreb, Sesvete

Vašu prijavu očekujemo putem linka

Povratnu informaciju o ishodu natječaja dobit će samo kandidati koji će biti pozvani na selekcijski razgovor.

Natječaj za oglašeno radno mjesto traje do 22.5.2016. godine.
Minimalna stručna sprema:
Fakultet
Strani jezik:
engleski
Poznavanje rada na računalu:
dobro
Potrebno radno iskustvo:
dvije godine