Voditelj pravne službe (m/ž)

Mjesto rada:
Zagreb, Sesvete
Rok prijave:
07.02.2016.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Želite li biti dio uspješne hrvatske priče? Postanite član Pevec tima!

Pevec maloprodaja neprehrambene robe d.d. trenutno posluje u 19 prodajnih centara na području Hrvatske. Ponosni smo na naše djelatnike kao i na kvalitetne odnose s preko 350 domaćih i stranih dobavljača. Dosadašnji uspjeh nam govori kako znamo i možemo nastaviti pozitivan trend rasta.

Kontinuirano širimo naše poslovanje i učvršćujemo poziciju na tržištu. Ako želite biti dio motiviranog tima koji ostvaruje izvrsne rezultate, te svojim kompetencijama pridonijeti daljnjem uspjehu organizacije, pridružite nam se!

U ovom trenutku tražimo pojačanje unutar tima na poziciji:

VODITELJ PRAVNE SLUŽBE (m/ž)

U potpunosti ste spremni preuzeti sljedeće odgovornosti:

• sastavljanje i pravno kontroliranje najsloženijih ugovora i ugovorne dokumentacije, pisama namjere i drugih akata sukladno zakonskim propisima
• samostalno davanje pravnih mišljenja u najsloženijim postupcima u svrhu zaštite imovinskih i ostalih prava i interesa Društva
• pravna podrška stručnim službama prilikom sklapanja ugovora
• sudjelovanje u pregovorima s poslovnim partnerima i konzultantima
• komunikacija i pravna podrška pravnim zastupnicima u sudskim i/ili arbitražnim sporovima
• praćenje i pružanje pravne podrške projektima
• sudjelovanje u 'due diligence' postupcima
Vrsta posla:
stalni radni odnos, rad na određeno vrijeme

Znanja i kvalifikacije:
Vi ste kandidat/kinja sljedećih karakteristika:

• VSS ili mag. (min. 300 ECTS bodova) s položenim pravosudnim ispitom
• 2 godine iskustva na voditeljskim pozicijama
• 5 i više godina iskustva na poslovima vezanima za obvezno pravo (ugovaranje), trgovačko pravo i pravo zaštite potrošača
• visoko razvijene analitičke, komunikacijske, organizacijske i prezentacijske vještine
• razvijene vještine upravljanja ljudima
• sposobnost rada unutar kratkih rokova
• prilagodljivost timskom radu
• spremnost na preuzimanje odgovornosti
• znanje engleskog jezika u govoru i pismu
• informatičke vještine (MS Office)

Mjesto rada: Zagreb, Sesvete

Prilikom zapošljavanja očekujemo od kandidata dostavu sljedeće dokumentacije:
• e – radnu knjižicu
• preslik radne knjižice
• preslik osobne iskaznice
• preslik diplome ili svjedodžbe o završenoj stručnoj spremi
• potvrda nadležnog suda da se protiv fizičke osobe ne vodi kazneni postupak (potvrda o nekažnjavanju)

Ponudu poslati isključivo putem linka

Povratnu informaciju o ishodu natječaja dobit će samo kandidati koji će biti pozvani na selekcijski razgovor.

Natječaj za oglašeno radno mjesto traje do 07.02.2016. godine.
Minimalna stručna sprema:
Fakultet
Strani jezik:
engleski
Poznavanje rada na računalu:
dobro
Potrebno radno iskustvo:
dvije godine