Voditelj poslovanja (m/ž)

Mjesto rada:
Pag
Rok prijave:
30.01.2015.

O poslu

Opis radnog mjesta:
VUGLEC BREG d.o.o. je renomirana tvrtka koja se bavi turizmom, ugostiteljstvom, te proizvodnjom i prodajom vina u poslovnim jedinicama u Hrvatskom Zagorju i na otoku Pagu.

Objavljujemo natječaj za okupljanje radnog tima za turističku sezonu 2015.

VODITELJ POSLOVANJA (m/ž)
– više poslovnica prodajno ugostiteljskih lokala

Vaši glavni zadaci biti će:

- Organizacija poslova na svim lokacijama
- Organizacija zaposlenika, raspored radnog vremena
- Nadgledanje i ocjenjivanje rada svakog zaposlenika
- Dnevno praćenje prometa i obračuna
- Osmišljavanje ponude i programa
- Dnevno popunjavanje asortimana i robe
- Postizanje zadanog poslovnog plana.
Vrsta posla:
stalni radni odnos

Znanja i kvalifikacije:
Od Vas očekujemo:
- Minimalno SSS
- Radno iskustvo na rukovodećim poslovima u turizmu i ugostiteljstvu
- Znanje engleskog, dodatni strani jezik je prednost
- Dobro znanje rada na računalu (MS Office, posebno Excela)
- Posjedovanje vozačke dozvole
- Poznavanje zakonskih normi i standarda
- Važne osobine: odanost, pedantnost i točnost, sistematičnost, komunikativnost, oduševljen pristup i visok radni kapacitet

Pogodnosti koje nudimo:
- Dobru radnu atmosferu
- Radno mjesto sa redovnim primanjima
- Mogućnost stalnog radnog odnosa
- Mogućnost napredovanja
- Priliku da kroz svoje sudjelovanje utječete na zadovoljstvo zaposlenika i naših gostiju

Ukoliko ste zainteresirani za navedeno radno mjesto, molim Vas da nam dostavite zamolbu i životopis najkasnije do 30.01.2015. na e-mail
[email protected]
Minimalna stručna sprema:
Srednja škola
Strani jezik:
engleski
Vozačka dozvola:
B
Poznavanje rada na računalu:
dobro