Voditelj odjela prodaje za industrijske kupce (m/ž)

Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
08.12.2014.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Tvrtka Talentor Hrvatska specijalizirana je za usluge posredovanja pri zapošljavanju, headhuntinga i HR savjetovanja. Naša snaga su preko 170 konzultanata u više od 20 gradova u Europi.

Za našeg klijenta, vodeću tvrtku na području profesionalnih higijenskih sustava, tražimo kompetentnu i angažiranu osobu za radno mjesto:

Područje odgovornosti:
- Vođenje tima prodajnih predstavnika u segmentu industrijskih kupaca
- Izrada prodajnog plana odjela i odgovornost za realizaciju
- Razvijanje suradnje s postojećim kupcima i otvaranje novih kupaca
- Komercijalno vođenje kupaca (izrada ponuda i ugovora, izrada ponuda za javne natječaje, dogovaranje komercijalnih uvjeta, zaprimanje narudžbi i reklamacija kupaca te rad na istima)
- Redovit obilazak i briga o postojećim kupcima
- Održavanje edukacija i prezentacija o primjeni sredstava prodajnog programa te postavljanje tehnologije u primjeni sredstava za čišćenje kod klijenta
- Praćenje prodaje i inventura instaliranje dozirne opreme
- Kontinuirana briga o naplati potraživanja
- Izvještavanje o radu odjela prema direktoru prodajeOstali srodni poslovi u koordinaciji s ostalim dijelovima društva
Vrsta posla:
stalni radni odnos
Županija:

Znanja i kvalifikacije:
Zahtjevi radnog mjesta (radno iskustvo i osobine):
- Izražene komunikacijske i prezentacijske vještine
- Proaktivan pristup i samostalnost u obavljanju radnih zadataka
- Minimalno 3 godine radnog iskustva na istim ili sličnim poslovima u prehrambeno-proizvodnoj ili distributerskoj tvrtci
- Prednost je poznavanje industrijskih kupaca kao i poznavanje tehničkih i kvalitativnih zahtjeva industrijskih proizvodnji
- Dobro poznavanje MS Office-a
- Dobro korištenje engleskog jezika u govoru i pismu
- Vozačka dozvola B kategorije i spremnost na službena putovanja
- Prednost prehrambeni, kemijski, bio-tehnološki ili ekonomski smjer (VSS)

Uvjeti pozicije i položaj u organizaciji:
- pozicija odgovara direktoru prodaje
- osnovna i varijabilna plaća
- službeno vozilo

Ukoliko ste zainteresirani za opisano radno mjesto, molimo Vas da nam uz zamolbu dostavite životopis najkasnije do 8.12.2014. putem on-line obrasca ili na e-mail.

Jurković savjetovanje d.o.o., Draškovićeva 55, Zagreb
Dozvola MINGORP-a za obavljanje djelatnosti posredovanja pri zapošljavanju, klasa UP/I-102-02/11-04/02, ur. br. 526-08-02-03/4-11-6.
Strani jezik:
engleski
Vozačka dozvola:
B
Poznavanje rada na računalu:
dobro
Potrebno radno iskustvo:
tri godine