Voditelj odjela prodaje (m/ž)

Mjesto rada:
Split
Rok prijave:
27.10.2015.

O poslu

Opis radnog mjesta:
TRAŽITE NOVE IZAZOVE? VOLITE MODU I PRATITE MODNE TRENDOVE? ODUŠEVLJAVA VAS RAD S KUPCIMA I DJELATNICIMA? ONDA TRAŽIMO MI VAS! DOBRODOŠLI U TIM U SPLIT!

Sudjelujte u zajedničkom uspjehu modne kuće kroz
• vođenje odjela prodaje uključujući i odgovornost za ostvareni promet
• direktnu odgovornost za svoj prodajni tim te daljnji razvoj potencijala
• kontinuirano analiziranje prodaje asortimana u suradnji sa centralnim odjelom nabave
• organizacija odjela prodaje i prezentacija robe prema internim pravilima
Visual Merchandising-a
• ljubazno i profesionalno usluživanje kupaca
Vrsta posla:
stalni radni odnos

Znanja i kvalifikacije:
Od Vas očekujemo
• višegodišnje radno iskustvo na vodećoj poziciji u maloprodaji ili srodnim uslužnim djelatnostima
• obrazovanje ekonomskog ili sličnog smjera (SSS, VŠS, VSS)
• sklonost prema modi i modnim trendovima
• visoku orijentiranost na usluživanje kupaca
• izraženu motiviranost, samoinicijativu i „Hands-On“ mentalitet
• sposobnost rukovođenja i jake organizacijske vještine

Mi Vam nudimo dinamičnu i odgovornu poziciju sa mogućnostima daljnjeg razvoja u dinamičnom internacionalnom okruženju. Pri tome Vas očekuje individualna obuka prema Vašim sklonostima iz teorije i prakse u Hrvatskoj i inozemstvu kao i mogućnost daljnjeg razvoja Vaše karijere u našim glavnim područjima nabave ili prodaje.

JESMO LI POBUDILI VAŠ INTERES?

U tom nam slučaju svoju zamolbu za posao i životopis pošaljite na njemačkom ili engleskom jeziku: [email protected]

Peek & Cloppenburg KG, HR People & Talent Management
Ina-Maria Meijvaert, Mechelgasse 1, 1030 Wien
Minimalna stručna sprema:
Srednja škola
Potrebno radno iskustvo:
tri godine