Voditelj nabave (m/ž)

O poslu

Opis radnog mjesta:
Powerserv Croatia je dio Powerserv grupacije sa sjedištem u Beču, Austrija. Za našeg klijenta, stabilnu i rastuću kompaniju Hrvatski građevinski lanac koji svoju jasnu viziju i plan širenja na domaćem tržištu želi graditi kroz visoko motivirane i ambiciozne zaposlenike, tražimo iskusne, odgovorne i pouzdane osobe za radno mjesto:

Mjesto rada: Zagreb

Opis poslova:
• Planiranje i koordiniranje sa svim aktivnostima vezano uz nabavu proizvoda iz asortimana tvrtke (suha gradnja, izolacije, žbuke i fasade, boje i lakovi, keramika i sanitarije, pokrovni materijal, opekarski proizvodi, vrata i podovi te ostali građevinski materijal)
• Aktivno sudjelovanje u odabiru dobavljača
• Godišnji pregovori s postojećim dobavljačima, definiranje uvjeta
• Pronalaženje novih dobavljača za širenje asortimana robe, samostalno pregovaranje oko uvjeta
• Izrada ponuda i troškovnika za javne natječaje u RH
• Poznavanje propisa i zakona vezano za uvoz i carinjenje robe
• Izvještavanje intrastata
• Sudjelovanje u izradi godišnjeg marketinsškog plana, pregovori s dobavljačima o sufinanciranju marketinških aktivnosti
• Aktivno sudjelovanje u naručivanju robe za potrebe prodajnih centara i potpora komercijalistima za naručivanje robe ( projekti i kupci)
Vrsta posla:
rad na određeno vrijeme
Županija:

Znanja i kvalifikacije:
Očekujemo:
• Viša ili visoka stručna sprema ekonomskog ili građevinskog smjera
• Minimalno 3 godine iskustva na rukovodećim položajima u nabavi; prednost u istoj ili sličnoj branši
• Vozačka dozvola B kategorije
• Spremnost na česta službena putovanje
• Aktivno znanje englskog i njemačkog jezika u govoru i pismu
• Pregovaračke i organizacijske vještine
• Prednost - poznavanje proizvođača - dobavljača građevinskog materijala iz RH i inozemstva, upućenost u njihov asortiman robe
• Aktivno sudjelovanje u naručivanju robe za potrebe prodajnih centara i potpora komercijalistima za naručivanje robe (projekti i kupci)

Nudimo:
• Ugovor o radu na određeno vrijeme, s mogućnošću zapošljavanja na neodređeno
• Puno radno vrijeme
• Profesionalno radno okruženje

Radujemo se Vašim prijavama putem Brze prijave do 12.02.2016.
Minimalna stručna sprema:
Viša škola
Vozačka dozvola:
B
Potrebno radno iskustvo:
tri godine