Voditelj logistike (m/ž)

Mjesto rada:
Rugvica
Rok prijave:
28.04.2017.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Ako imate potvrđeno iskustvo i uspješne rezultate u upravljanju kompleksnim logističkim sustavima, osobito u području tehničke ili FMCG robe, a pritom imate i strast i stručnost u svom području – napravite sljedeći korak u razvoju svoje profesionalne karijere i pridružite se najvećem regionalnom distributeru tehničke robe kao

Voditelj(ica) logistike

Temeljna zaduženja i odgovornosti Voditelja Logistike očekivano su vezana za upravljanje i nadzor nad svim procesima i resursima u fizičkom protoku robe. Ono što pored toga tražimo su kapacitet, posvećenost i profil osobe koja će aktivno voditi restrukturiranje kompletne logistike usmjerene prema poslovnom modelu prilagođenom e-tržištu: brzo prilagodljive, neupitno efikasne, troškovno opravdane i operativno suvremene logistike koja je po svim parametrima vodeća na tržištu!

Osnovna zaduženja uključuju:
• planiranje i organizacija izvršenja svih aktivnosti unutar područja odgovornosti (transporti, špedicija, skladište, dostava);
• koordinacija razvoja novih metodologija i alata u logističkom poslovanju, te osiguravanje resursa za implementaciju istih u svakodnevne aktivnosti
• utvrđivanje ključnih parametara praćenja učinka i efikasnosti, te kreiranje modela za praćenje i nadzor nad istima
• operativno upravljanje nadzornim i kontrolnim mehanizmima u logistici
• aktivno sudjelovanje u svim procesima vezanim za unaprjeđenje poslovanja logistike
• osiguravanje resursa i pravovremenih aktivnosti s ciljem ostvarivanja uspješnih poslovnih rezultata
Vrsta posla:
stalni radni odnos, rad na određeno vrijeme

Znanja i kvalifikacije:
Od kandidata očekujemo:
• Ustrajnost usmjerenu ostvarenju uspješnih rezultata
• Posvećenost, proaktivnost i savjesnost u poslu
• Sustavnost u planiranju i praćenju, uz prilagodljivost tržišnim zahtjevima
• Napredno korištenje suvremenih tehnologija u poslu
• Uspješne rezultate iz prethodnog dugogodišnjeg iskustva na sličnim poslovima
• Izvrsne komunikacijske i vještine upravljanja timom i poslovnim procesima
• Aktivno služenje engleskim jezikom u poslovnoj komunikaciji

Nudimo Vam priliku za daljnji razvoj karijere i ostvarenje uspješnih rezultata u poslovnom okruženju koje se kontinuirano mijenja i prilagođava tržišnim uvjetima, stimulativna primanja (ovisna o rezultatima i uspješnosti poslovanja kojim upravljate), te mogućnost daljnjeg osobnog i profesionalnog usavršavanja. Vaš uspjeh je ograničen prvenstveno Vašom sposobnošću, kapacitetom i ustrajnošću.

Ako ste spremni zajedno s nama graditi svoju i našu uspješnu budućnost, rado ćemo vam pružiti priliku i povjerenje - pošaljite nam svoju prijavu najkasnije do 28.04.2017. godine - putem LINKA ZA PRIJAVU.
Strani jezik:
engleski