Voditelj ključnih kupaca (m/ž)

Mjesto rada:
Orahovica
Rok prijave:
22.04.2015.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Voditelj ključnih kupaca odgovoran je za komercijalne rezultate, rast i razvoj poslovanja u segmentu proizvoda iz programa Ribe i Vino za kupce koje vodi, sa sljedećim zaduženjima:

• praćenje tržišta, identifikacija i realizacija novih poslovnih prilika
• vođenje pregovora, dogovaranje komercijalnih uvjeta i ugovaranje suradnje s ključnim kupcima
• nadzor nad ostvarivanjem ključnih parametara uspješnosti poslovanja i upravljanje procesima koji pozitivno utječu na iste
• aktivno sudjelovanje u svim procesima vezanim za unapređenje komercijalnog odnosa s kupcima
• nadgledanje planiranja i realizacije marketinških aktivnosti, te praćenje i analiza njihove učinkovitosti
otvaranje novih tržišta
Posebne pogodnosti:
Nudimo vam priliku za daljnji razvoji usavršavanje, konkurentna primanja i mogućnost napredovanja ovisno o postignutim rezultatima i ostvarenju poslovnog plana.
Vrsta posla:
stalni radni odnos

Znanja i kvalifikacije:
Od Vas očekujemo:

• višegodišnje iskustvo u poslovima prodaje prehrambenih proizvoda velikim kupcima
• najmanje VI. stupanj stručne spreme
• izvrsno poznavanje tržišta i ključnih kupaca (robni lanci, veliki marketi)
• aktivno korištenje engleskog jezika u pisanju, čitanju i govoru
• dobro poznavanje rada na računalu u Windows okruženju (MS Office, Internet komunikacija)

Pored navedenoga, poželjno je i sljedeće:

• iskustvo u prodaji vina ili svježe ribe
• međunarodno iskustvo u prodaji prehrambenih proizvoda
• poznavanje drugog stranog jezika (osobito njemački/talijanski)

Prijavite se putem linka
Minimalna stručna sprema:
Fakultet
Strani jezik:
engleski
Poznavanje rada na računalu:
dobro
Potrebno radno iskustvo:
pet godina