Voditelj HoReCa kategorije (m/ž)

Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
02.10.2016.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Vodeća smo regionalna Internet trgovina sa širinom i kvalitetom ponude koja će zadovoljiti svakoga, te uslugom koja pruža vrhunsko iskustvo kupnje i sigurnosti našim kupcima. Naša je misija korisnicima omogućiti da u eKupi Internet trgovini pronađu sve što im je potrebno u svakodnevnom životu, stoga širimo svoje poslovanje.

Ako ste željni novih izazova, spremni na rušenje barijera, i želite biti dio tima koji stvara trendove i pomiče granice, onda tražimo baš Vas!

VODITELJ HoReCa KATEGORIJE (m/ž)
Zagreb

Opis posla:

• Sudjelovanje u razvoju nove kategorije proizvoda na tržištu
• Pronalaženje novih klijenata te sklapanje ugovora o poslovnoj suradnji
• Praćenje klijenata, njihovog ispunjavanja obveza te obračun posredničke naknade
• Početna edukacija klijenata, a potom i pružanje podrške
• Administriranje i ažuriranje podataka u poslovnom sustavu
• Istraživanje tržišta i analiza podataka potrebnih za razvoj kategorije
• Sudjelovanje u promotivnim aktivnostima vezanim uz kategoriju
• Aktivno praćenje tržišnih kretanja i novosti, te sukladno tome prilagodba ponude.
Vrsta posla:
stalni radni odnos
Županija:

Znanja i kvalifikacije:
Što očekujemo od Vas?
• Najmanje SSS
• Najmanje 2 godine iskustva kao terenski komercijalist u HoReCa kanalu – područje Zagreba je prednost
• Vozačka dozvola B kategorije – must!
• Izvrsno poznajete rad u Microsoft OS i alatima
• Poznajete engleski jezik u govoru i pismu
• Pokazujete strast u onome što radite, i taj poriv usmjeren je na ostvarenje rezultata
• Odgovorni ste u radu i spremni na timski rad
• Elokventna ste osoba koja ima dobre komunikacijske i prezentacijske vještine i znate ih pokazati u praksi
• I ništa manje važno, pozitivnu energiju i entuzijazam

Nudimo Vam priliku sudjelovanja u razvoju nove kategorije proizvoda, a samim time i priliku za daljnji razvoj i usavršavanje. Vaš uspjeh je ograničen isključivo Vašom sposobnošću, kapacitetom i ustrajnošću.

Ukoliko ste se prepoznali u prethodnom te želite postati dio našeg, preostaje Vam još samo da se prijavite do 2. listopada 2016. putem linka za prijavu.
Minimalna stručna sprema:
Srednja škola
Vozačka dozvola:
B
Poznavanje rada na računalu:
dobro
Potrebno radno iskustvo:
dvije godine