Voditelj grupe proizvoda (m/ž)

Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
20.11.2015.

O poslu

Opis radnog mjesta:
MOL Grupa je vodeća integrirana kompanija u međunarodnom poslovanju s naftom i plinom, s gotovo 30 000 zaposlenika i mrežom od preko 1700 benzinskih postaja u 12 zemalja srednje i jugoistočne Europe objedinjenih u 8 različitih brendova. Svi mi zajedno doprinosimo uspjehu naše kompanije koja kontinuirano raste na način da stalno istražujemo nove načine za unapređenje zadovoljstva naših kupaca.

Tifon d.o.o. (članica MOL Grupe) traži novog djelatnika/djelatnicu za radno mjesto:
VODITELJ GRUPE PROIZVODA (ODJEL MALOPRODAJE)

Svrha radnog mjesta:
Aktivnosti ugovaranja, promocije i praćenja prodaje grupa proizvoda.
Rad na neodređeno vrijeme uz probni rok.

Glavne odgovornosti i zadaci:
• upravlja grupama proizvoda u svrhu rasta prodaje i porasta profita na BP
• pregovara i uspostavlja odnose s dobavljačima
• brine oko prodajnih aktivnosti i efikasne promocije grupe proizvoda za koju je odgovoran
• brine oko maksimiziranja profita na BP u skladu sa maloprodajnom strategijom tvrtke
• nadzire tržišne aktivnosti konkurencije i izvještava o tržišnim promjenama
• sudjeluje u kreiranju planova i strategije razvoja odgovarajuće grupe proizvoda
• svi ostali poslovi po nalogu rukovoditelja
• za svoj rad odgovoran je direktoru prodaje u odjelu maloprodaje
Vrsta posla:
stalni radni odnos
Županija:

Znanja i kvalifikacije:
Uvjeti:
• min SSS ili više
• najmanje 2 godine iskustva na istim ili sličnim poslovima
• poznavanje engleskog jezika
• dobro poznavanje MS Office alata

Kako se prijaviti:
Ukoliko ste zainteresirani za gore navedeni posao, molimo Vas pošaljite Vašu zamolbu i životopis na slijedeću e-mail adresu: [email protected] .

Rok za prijavu: 20.11.2015.
Minimalna stručna sprema:
Srednja škola
Strani jezik:
engleski
Poznavanje rada na računalu:
dobro
Potrebno radno iskustvo:
dvije godine