Voditelj financija (m/ž)

Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
01.12.2016.

O poslu

Opis radnog mjesta:
PWU je jedna od vodećih tvrtki na području veleprodaje repromaterijala i opreme za grafičku industriju na području Hrvatske i zemljama u okruženju.

Partneri smo renomiranih zapadno-europskih proizvođača a politika kuće je gajiti partnerski i prijateljski odnos sa kupcima i suradnicima.

Zbog značajnog rasta prodajnih aktivnosti i potencijala tražimo suradnike koji su željni pridružiti nam se u timu za radno mjesto:

Opis posla:

• Salda Konti kupaca i dobavljača (naplata, kompenzacije, usklade)
• Platni promet, tuzemni i ino
• Kunske i devizne blagajne
• Analitika i controling (dobavljača, kupaca, skladišta, troškova)
• Planiranje financijskih tokova
• Izrada financijskih, statističkih, poreznih i svih zakonom propisanih izvještaja
• Komunikacija sa financijskim i poreznim institucijama
• Komunikacija sa financijskim odjelima kupaca i dobavljača
Vrsta posla:
stalni radni odnos
Županija:

Znanja i kvalifikacije:
Uvjeti:
• VŠS/VSS, ekonomskog smjera – financije
• samostalnost, ambicioznost i motiviranost
• spremnost za preuzimanje odgovoronosti
• sklonost timskom radu
• odlično znanje engleskog jezika u govoru i pismu, prednost ima i znanje njemačkog jezika
• napredno znanje rada na računalu office paket, s naglaskom na Excel
• vozačka dozvola B kategorija, obavezno aktivni vozač
• sposobnost funkcioniranja pod pritiskom rokova

Šta nudimo:
• puno radno vrijeme
• rad na neodređeno vrijeme uz probni rok od 6mjeseci
• rad u ugodnom i izazovnom okruženju
Minimalna stručna sprema:
Viša škola
Strani jezik:
engleski
Vozačka dozvola:
B
Poznavanje rada na računalu:
napredno