Voditelj financija i računovodstva (m/ž)

Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
28.06.2015.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Pridružite se PET CENTAR timu!

Pet centar d.o.o. je tržišni lider u specijaliziranoj maloprodaji hrane za kućne ljubimce u Hrvatskoj i regiji, s kvalitetom ponude i usluge na razini najboljih specijaliziranih maloprodaja u Europi.
Uslijed stalnog rasta, svoj tim upotpunjujemo motiviranim ljudima spremnim na rad u dinamičnom okruženju na poziciji:

Opis posla:
Organizacija, rukovođenje i nadzor poslova računovodstva i financija na razini grupe, odgovornost za pravilnu primjenu poreznih i računovodstvenih propisa u poslovanju tvrtke, odgovornost za kreiranje računovodstvenih politika u skladu sa zakonskim propisima i standardnima izvješćivanja, izrada konsolidiranih financijskih izvještaja na razini grupe, a po potrebi i financijskih izvještaja društava u Hrvatskoj, izrada internih financijskih izvještaja i analiza za potrebe uprave, praćenje, analiza i proaktivno predlaganje mjera vezanih uz financijsko poslovanje društva, suradnja s revizorima i poreznim savjetnicima, operativno poslovanje s bankama, kontinuirano praćenje relevantne zakonske regulative i implementacija svih promjena u poslovanje društva.
Vrsta posla:
stalni radni odnos

Znanja i kvalifikacije:
Uvjeti
• najmanje 5 godina managerskog iskustva u računovodstvu i financijama, obavezno ranije iskustvo u operativnom računovodstvu
• odlično poznavanje MSFI te porezne i računovodstvene zakonske regulative
• poznavanje transfernih cijena
• odlične analitičke vještine, sposobnost strateškog razmišljanja i planiranja
• napredno poznavanje engleskog jezika u govoru i pismu
• spremnost na povremena putovanja i podršku povezanim društvima u inozemstvu
• motiviranost za rad u dinamičnom i zahtjevnom okruženju

Nudimo Vam rad u dinamičnom i optimističnom timu koji je profesionalan, ali istovremeno još uvijek dovoljno malen za dobru radnu atmosferu te mogućnost profesionalnog usavršavanja.

Vašu prijavu (uz naznaku za poziciju «Voditelj financija i računovodstva (m/ž)») pošaljite na
e-mail adresu: [email protected] ili Brzom prijavom.

Povratno ćemo kontaktirati samo kandidate koji budu odabrani u uži krug.
Strani jezik:
engleski
Poznavanje rada na računalu:
dobro
Potrebno radno iskustvo:
pet godina