Voditelj Distributivnog centra (m/ž)

Mjesto rada:
Pula
Rok prijave:
08.09.2014.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Tražimo osobu za komercijalno – marketinške poslove za ugostiteljstvo s ambicijama širenja marketinga u hotelskom poslovanju.

Opis posla:
- samostalno vođenje, prodaja i marketing, osoba direktno odgovorna direktoru tvrtke
- unapređenje prodaje i pronalazak novih klijenata
- odgovorna je za izrdu plana prodaje i marketinga te za njegovu provedbu
- održava i razvija korporativni imidđ i reputaciju
- osmišljavanje novih proizvoda i lansiranje istih na tržište
- osmišljavanje promotivnih aktivnosti i pronalazak novih distributivnih kanala prodaje s ciljem povećanja prihoda
Vrsta posla:
rad na određeno vrijeme

- očekujemo profesionalnu osobu VSS stručne spreme, s dugogodišnjim iskustvom u prodaji s naglaskom na specifičnost našeg poslovanja
- osoba čvrstog karaktera s razvijenim prezentacijskim i komunikacijskim vještinama, elokventna, otvorena i uvjerljiva u komunikaciji, a prepoznaje potrebe klijenta
- aktivno korištenjer engleskog jezika te poznavanje rada na računalu
- posjedovanje vozačke dozvole i osobnog automobila
- poznavanje korištenja interneta i društvenih mreša u promotivne svrhe tvrtke
Minimalna stručna sprema:
Fakultet
Strani jezik:
engleski
Vozačka dozvola:
B
Poznavanje rada na računalu:
dobro