Vodeći IT poslovni analitičar za sustave ljudskih potencijala (m/ž)

Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
29.04.2017.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Kao član globalnog IT tima radit ćete na održavanju Success Factors sustava za ljudske potencijale, a Vaše odgovornosti uključivat će:

• definiranje korisničkih zahtjeva, testiranje i implementaciju poslovnih rješenja za ljudske potencijale
• definiranje funkcionalnih specifikacija na temelju korisničkih zahtjeva
• analizu sustava i aplikacija uzimajući u obzir šire poslovne implikacije te rješavanje poslovnih zahtjeva temeljem propisanih procedura, uzimajući u obzir ograničenja sustava
• rješavanje incidenata uz pomoć dobavljača treće strane (SAP)
• rješavanje eskalacija koje se odnose na promjenu dizajna s vlasnicima aplikacija
• redovne poslove održavanja sustava, upravljanje dokumentacijom i testiranje sustava
• osiguravanje da su sve aktivnosti u skladu s Tevinim životnim ciklusom razvoja sustava (System Development Lifecycle, SDLC), primjenjivim standardnim operativnim postupcima (SOP-ovima) i politikama
Vrsta posla:
stalni radni odnos, rad na određeno vrijeme
Županija:

Znanja i kvalifikacije:
Potrebno obrazovanje:
• VSS ili minimalno 300 ECTS bodova - FER, FOI, PMF ili drugi srodni fakultet
• minimalno 5 godine odgovarajućeg radnog iskustva na ERP sustavima, prednost je znanje i iskustvo u Success Factors ili SAP HR aplikaciji
• poznavanje poslovnih procesa ljudskih potencijala
• odlično znanje engleskog jezika u govoru i pismu
• spremnost na rad u internacionalnom okruženju
• sklonost timskom radu, prilagodljivost, visok stupanj osobne odgovornosti i inicijative
• spremnost na dijeljenje znanja
• razvijene komunikacijske i prezentacijske vještine te izražena usmjerenost korisniku

Ostalo:
Ukoliko želite raditi u poticajnoj okolini koja prepoznaje značenje i ulogu zaposlenika spremnih na timski rad i razmjenu znanja sa stručnjacima iz svih područja – postanite i Vi dio PLIVINOG tima!

Ako ste u navedenom radnom mjestu prepoznali izazov za svoju karijeru i udovoljavate navedenim uvjetima, svoju ponudu i životopis na hrvatskom i engleskom jeziku dostavite nam do 29. travnja.

Prijava putem linka
Minimalna stručna sprema:
Fakultet
Strani jezik:
engleski
Potrebno radno iskustvo:
pet godina