Vježbenik u proizvodnji - tehnolog (m/ž)

Mjesto rada:
Rijeka
Rok prijave:
15.09.2014.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Biste li se opisali kao inovativnu, odlučnu i multi-tasking orijentiranu osobu, koju motivira rad i osobni razvoj u brzorastućem okruženju? Ukoliko jeste, tražimo novog člana tima na radnom mjestu:

VJEŽBENIK U PROIZVODNJI - TEHNOLOG (m/ž) – Rijeka

Specijalizirani smo u proizvodnji sterilnih proizvoda, s naglaskom na novim tehnologijama i razvoju inovativnih aplikacija. Prvi smo generici na listi oftalmoloških proizvoda. Svaki zaposlenik proizvodnje u JGL-u doprinosi osiguranju pravovremene dostupnosti sigurnog proizvoda našim kupcima i time utječe na pozitivan imidž tvrtke.

Kroz razvojni program i usmjerenu edukaciju, Vježbenik u proizvodnji – Tehnolog fokusiran je na upoznavanje s tehnologijom, procesom izrade, doziranja i opremanja proizvoda s ciljem budućeg samostalnog vođenja proizvodnog pogona.

Vaši ključni zadaci i odgovornosti u okviru razvojnog programa Vježbenika u proizvodnji – Tehnologa bit će:
- osposobljavanje za rad u tehnološkim procesima na odjelu sterilnih otopina,
- osposobljavanje za rad u procesu izrade, doziranja i opremanja proizvoda,
- kontrola procesnih parametara,
- kontrola ispravnost sirovina, opreme i prostora prije izrade proizvoda i poluproizvoda,
- kontrola ispravnost svih relevantnih GMP dokumenata na odjelu,
- sudjelovanje u razvojnim testiranjima proizvodne linije te uvođenju novog proizvoda u pogon,
- sudjelovanje u testiranju nove i postojeće opreme,
- prijavljuje nesukladnosti i sudjelovanje u provođenju korektivnih i preventivnih mjera,
- sudjelovanje u dnevnom planiranju proizvodnje,
- pisanje i kontrola procedura, evidencijskih lista i proizvodne dokumentacije.
Posebne pogodnosti:
Privlačimo i pokušavamo zadržati najbolje. Shvaćamo da je za uspjeh u izazovnom poslovnom svijetu važno imati talentirane zaposlenike na svim razinama organizacije. Stoga našim ljudima dajemo priliku da rastu i shvate svoj puni potencijal njegujući okruženje stalnog poboljšanja efikasnosti i osobnog razvoja. Od samih početaka gradimo kulturu koja potiče učinkovit i proaktivan pristup poslu, ali i ispunjenost privatnog života.
Vrsta posla:
stalni radni odnos

Znanja i kvalifikacije:
Što očekujemo:
- fakultetsku naobrazbu (VSS, magisterij) – magistar farmacije, magistar biotehnologije, magistar inženjer prehrambenog inženjerstva/bioprocesnog inženjerstva, magistar sanitarnog inženjerstva,
- radno iskustvo nije uvjet,
- usmjerenost prema tehnologiji te želja za učenjem i usavršavanjem procesa farmaceutske proizvodnje,
- aktivno korištenje engleskog jezika u govoru i pismu,
- aktivno korištenje MS Office paketa,

Vještine:
- odlučnost i usmjerenost na rezultat,
- točnost i preciznost,
- otvorenost za promjene i fleksibilnost,
- komunikativnost,
- sklonost timskom radu,
- pouzdanost i odgovornost u radu.

Životopis i motivacijsko pismo pošaljite putem linka za prijavu do 15. rujna 2014. godine.
Minimalna stručna sprema:
Fakultet
Strani jezik:
engleski
Poznavanje rada na računalu:
dobro