Viši kreditni analitičar u Odjelu analize i kreditne dokumentacije za korporativne klijente (m/ž)

Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
04.05.2016.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Opis posla:
• Priprema kreditnih zahtjeva za korporativne klijente sa primarnim ciljem analize boniteta klijenta te rizika same transakcije.
• Pregovaranje o uvjetima odobrenja sa savjetnicima za poslovne odnose (relationship managerima) te odjelom kreditnih rizika.
Vrsta posla:
stalni radni odnos
Županija:

Znanja i kvalifikacije:
Potrebna znanja i kvalifikacije:
• VSS, ekonomski fakultet (poželjno smjer financije)
• Minimalno 3 godine bankarskog iskustva u radu sa pravnim osobama (kao kreditni analitičar, savjetnik za poslovne odnose ili referent kreditnih rizika)
• Znanja o procjeni kreditne sposobnosti tvrtke (analiza financijskih izvještaja, izrada projekcija, kvantitativna i kvalitativna analiza)
• Poznavanje poslovanja s pravnim osobama (npr. karakteristike proizvoda te instrumenata osiguranja)
• Izvrsno znanje engleskog jezika
• Znanje MS Office alata
• Organizacijske vještine
• Komunikacijske i pregovaračke vještine.

Tražene osobine: točnost, asertivnost, brzina, analitičnost, poslovna etičnost, timski duh, pouzdanost.

Pozivamo sve zainteresirane kandidate da svoju prijavu i životopis pošalju na e-mail: [email protected] do 04.05.2016.