Viši financijski analitičar (m/ž)

Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
17.11.2012.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Plivin uspjeh je njihova zasluga. Već generacijama.

U Plivi radim pet godina u odjelu financija, na poslovima planiranja i upravuanja rezultatom. Motiv za dolazak u Plivu bio je rad u međunarodnoj proizvodnoj kompaniji u izrazito dinamičnoj grani industrije. Očekivanja su se ispunila, a osim same prirode posla, rad na poslovima planiranja i upravljanja rezultatom omogućuje mi suradnju s različitim odjelima unutar kompanije te daje izvrsnu priliku za učenje i stjecanje novih znanja i vještina.

Zapošljavamo
VIŠEG FINANCIJSKOG ANALITIČARA (m/ž)

Vaš profil:
U timu Financija pružamo Vam mogućnost rada u dinamičnom i poticajnom radnom okruženju a Vaše odgovornosti će uključivati:
- analizu financijskih rezultata i priprema mjesečnih, kvartalnih i godišnjih izvještaja o rezultatima regije Južna i Istočna Europa (Hrvatska, Srbija, Bosna i Hercegovina, Albanija, Makedonija, Kosovo i Crna Gora)
- razvoj i praćenje ključnih pokazatelja poslovanja te priprema analiza o upravljanju troškovima
- analiziranje tržišnih cijena te profitabilnosti proizvoda i tržišta
- nadziranje i upravljanje razinom zaliha za proizvode i tržišta
- provjeru i poboljšanje prognoza prodaje
- sudjelovanje u izradi i implementaciji sustava podrške poslovanju Regije Južna i Istočna Europa.
Vrsta posla:
stalni radni odnos
Županija:

Znanja i kvalifikacije:
Uvjeti:
- VSS ili 300 ECTS - ekonomija, smjer Financije ili Računovodstvo
- MBA poželjan i predstavljat će prednost
- izvrsno znanje engleskog jezika (u govoru i pismu)
- izvrsno poznavanje MS Office programa
- minimalno 3 godine iskustva na sličnim poslovima
- poželjno iskustvo rada u multinacionalnoj kompaniji
- poznavanje rada u SAP-u i Hyperion Planning aplikaciji predstavljat će prednost.

Ukoliko želite raditi u izuzetno poticajnoj okolini u kompaniji koja prepoznaje značenje i ulogu zaposlenika, surađivati sa stručnjacima iz svih područja spremnih na razmjenu znanja i timski rad - postanite i Vi dio PLIVINOG tima!
Ako ste u navedenom radnom mjestu prepoznali izazov za svoju karijeru te udovoljavate navedenim uvjetima, svoju ponudu i životopis bez dokumenata dostavite do 17. studenog putem:
PLIVA HRVATSKA d.o.o.
LJUDSKI POTENCIJALI
Prilaz baruna Filipovića 25
10000 ZAGREB

ili putem Linka za prijavu: http://www.pliva.hr/posao-i-karijera/prijava?plivacom%5berec%5d%5bposition%5d=478#content_right

Za sve dodatne informacije slobodno nam se obratite na telefon 01/ 372 4988.
Minimalna stručna sprema:
Fakultet
Strani jezik:
engleski
Poznavanje rada na računalu:
napredno
Potrebno radno iskustvo:
tri godine