Upravitelj lokacije (m/ž)

Mjesto rada:
Gajac Pag - Stinica
Rok prijave:
13.02.2015.

O poslu

Opis radnog mjesta:
TRAŽI SE BRAČNI PAR (VJENČANI ILI NEVJENČANI)

1. upravitelj lokacije Gajac Pag – Stinica
na neodređeno s probnim rokom 6 mjeseci

Tvrtka RONA trade d.o.o. djeluje od 1991. godine i jedna smo od vodećih hrvatskih tvrtki na području cjelovitog upravljanja turističkim apartmanima na području sjevernog Jadrana.

Opis poslova:
- cjelogodišnji nadzor objekata (apartmana i odmarališta),
- tekuće i interventno održavanje (u samostalnoj izvedbi i pomoću kooperanata)
- adaptacije (u samostalnoj izvedbi i pomoću kooperanata),
- organizacija i nadzor čišćenja,
- upravljanje zgradama.
Vrsta posla:
stalni radni odnos, rad na određeno vrijeme

Znanja i kvalifikacije:
Od vas očekujemo;
- najmanje SSS tehničkog smjera te 3-5 godina iskustva na sličnim poslovima, npr. kućni majstor, serviser, majstor obrtnik itd.
- vozačka dozvola B kategorije

Za oba radna mjesta:
- poznavanje rada na Microsoft office paketima (excel, word, e-mail, i dr.)
- odgovoran pristup radu i obavljanju radnih zadataka,
- usmjerenost na stranke, izrazito srdačan i ljubazan pristup u radu sa strankama,
- samoinicijativnost i usmjerenost na kontinuirano poboljšanje,
- učinkovita komunikacija s osobama iz tima,
- odlična organizacija rada i osobnog vremena,
- pasivno znanje slovenskog jezika, engleskog jezika

Nudimo vam;
- osiguran smještaj, mobitel, računalo,
- stimulativan osobni dohodak,
- stabilno i sigurno radno mjesto,
- odlično radno okruženje i međuljudske odnose
Upravitelj lokacije Gajac Pag – Stinica: uključen i automobil

Ako ste ambiciozni, puni radnog elana i želite posao u odličnom radnom okruženju, pridružite se našem mladom i uspješnom timu ljudi.

Kratak životopis slati isključivo u elektronskom obliku na e-mail adresu [email protected]

Vaše prijave primamo do 13. veljače 2015.

Više informacija o našoj tvrtki možete naći na www.rona.hr
Minimalna stručna sprema:
Srednja škola
Vozačka dozvola:
B
Poznavanje rada na računalu:
dobro